Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Медтех-компанія AliveCor стверджує, що техногігант Apple викрав її розробки і використав їх у виробництві свого розумного годинника Apple Watch.
Компанія звернулася до органів влади, і попри те, що деякі з них визнала справедливість обвинувачення, інші вважають, що правда на стороні Apple. Остаточно прийняти рішення щодо того, чи було здійснено крадіжку технологій має президент США Джо Байден.
На офіційному сайті компанії з розробки технологій персональних електрокардіограм AliveCor 22 грудня розмістили повідомлення про те, що Комісія з міжнародної торгівлі (ITC) Сполучених Штатів винесла остаточне рішення на користь AliveCor. Це може загрожувати забороною продавати Apple Watch. Претензії компанії визнані обґрунтованими, але імпорт не припинять, доки не буде остаточного рішення.
Річ у тім, що постанова Комісії з міжнародної торгівлі відрізняється від заяви іншого регулятора — Ради з розгляду патентів і апеляцій (PTAB). На думку представників цього органу, який розглядав справу на прохання Apple, технології, про які йдеться, неможливо запатентувати, оскільки вони занадто очевидні та універсальні. Тепер своє слово має сказати президент США.
«Остаточне рішення тепер проходитиме 60-денний розгляд президентом Байденом», — повідомляє компанія AliveCor.
Суперечка щодо несанкціонованого використання патентів Apple та AliveCor триває з минулого року. Йдеться про використання патентів, пов’язаних із функцією електрокардіограми (ЕКГ). Якщо заборону підтвердять станеться, техногігант не зможе продавати Apple Watch Series 8 та Apple Watch Ultra в США, оскільки в обох моделях є датчик ЕКГ.
У 2015 році, відразу після випуску Apple Watch, компанія AliveCor створила спеціальний браслет KardiaBand для цього годинника з датчиками ЕКГ, пише Economic Times. Винахід мав стати демонстрацією потенціалу щойно розробленої технології.
Компанія розраховувала на партнерство з техногігантом, тому познайомила зі своєю технологією. Проте у 2018 році Apple презентувала Apple Watch Series 4, оснащену датчиком ЕКГ власного виробництва. У відповідь у 2021 році AliveCor звернулася до органів влади США щодо порушення прав інтелектуальної власності. Вона заявила, що Apple скопіювала її технологію, захищену трьома патентами, після чого витіснила продукт AliveCor з ринку, зробивши свою операційну систему несумісною з KardiaBand.
«Патенти, на яких ґрунтується справа AliveCor, були визнані недійсними, із цієї причини ми повинні зрештою перемогти в цьому питанні», — наголосили представники Apple.
У жовтні конгресмени від демократичної партії зверталися до Комісії з міжнародної торгівлі з проханням не припиняти імпорт Apple Watch, багато з яких виробляють у Китаї, навіть якщо буде прийнято рішення на користь AliveCor. Обгрунтуванням стало те, що подібне рішення може призвести до проблем зі здоров’ям значної частини населення.
Нагадуємо, що Судовий комітет Сенату США схвалив законопроєкт, що дозволяє завантажувати програми для iOS не з App Store. Інформатор також писав про те, що в мережу злили дані, як буде виглядати новий iPhone 15 Pro.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.