Судовий комітет Сенату США схвалив законопроєкт, що дозволяє завантажувати програми для iOS не з App Store

Apple з таким рішенням не згодна

Судовий комітет Сенату США схвалив законопроєкт, що дозволяє завантажувати програми для iOS не з App Store

Компанія вже звернулася до Сенату із проханням відхилити документ.

Про це повідомляє Bloomberg, – передає Інформатор.

Судовий комітет Сенату США проголосував за ухвалення антимонопольного закону, який орієнтований на протидію Google Play та App Store. Автори документа впевнені, що ці магазини надто контролюють ринок.

Законопроєкт зобов'яже технологічні компанії дозволити завантаження програм з інших магазинів та джерел в інтернеті. Звичайно, все позначиться на Apple, оскільки Google і так дозволяє встановлювати програми з інших джерел, крім Play Store. Тепер розробники зможуть випускати програми на iOS, уникаючи комісії від компанії, яка досягає 30%.

Apple із таким рішенням не погодилася. Компанія вважає, що це змінить екосистему iPhone та зробить її схожою на Android. Також Apple додала, що такі правила виведуть користувачів із безпечного середовища, поставивши під загрозу конфіденційність даних.

«Ми глибоко стурбовані тим, що законодавство, якщо до нього не буде внесено поправки, полегшить великим платформам соціальних мереж відмову від практики App Store, орієнтованої на споживача. Зловмисники зможуть обійти захист конфіденційності та безпеки Apple, розповсюджуючи програми без критично важливих перевірок конфіденційності та безпеки», – йдеться у заяві Apple.

До слова, за ухвалення законопроєкту висловилися Spotify Technology SA, Tile та Match Group Inc. Все через те, що в такому разі вони менше залежатимуть від Apple і Google.

Нагадаємо, що в iPhone може з'явитися кримськотатарська мова: Україна веде переговори з Apple.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube