"Подивіться, що сталося зараз, менш ніж за 100 днів ця нова адміністрація завдала стільки шкоди і стільки руйнувань, що перехоплює дух"
Панічна агресія - це гра слів від “панічна атака”. Пісня досліджує феномен реакції на стрес: коли замість страху та відступу людина обирає боротьбу, а інстинктивний порив до захисту перетворюється на руйнівну силу.
Пандемія коронавірусної інфекції COVID-19 ніяк не вплине на процес призову
В Україні осінній призов до лав Збройних сил України стартує 1 жовтня і триватиме до 31 грудня включно.
Про це повідомляє Інформатор .
Хто підлягає призову
До призову підлягають хлопці у віці від 18 до 27 років, у яких немає будь-яких підстав для відстрочки (отримання освіти, стан здоров'я і т.п.). Громадяни у віці 18-19 років можуть бути призвані на строкову службу лише за власним бажанням.
Який термін несення служби в ЗСУ
Згідно статті 23 ЗУ «Про військовий обов'язок и військову службу», термін служби в армії становить:
У разі оголошення воєнного стану або мобілізації,строковики не підлягають звільненню у запас і продовжують служити до прийняття рішення про демобілізацію.
Відстрочка і звільнення від армії
Згідно ст. 18 ЗУ «Про військовий обов'язок и військову службу», повне звільнення від служби в армії можуть отримати призовники:
Уникнути призову та служби в армії у 2020 році можна при наявності також проблем зі здоров'ям:
Які штрафи передбачені в разі уникнення військової служби
В Україні передбачено два види відповідальності за порушення законодавства про військову службу - адміністративна і кримінальна. В якості адміністративного покарання за неявку у військкомат застосовуються штрафні санкції, передбачені ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
Нагадаємо, Рада прийняла президентський законопроект про збільшення штрафів за ухилення від мобілізації.