"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
«Ця пісня — про наші особисті битви. Про те, як проходити крізь складні етапи, не втрачати себе і ставати прозорим до змін. Ми всі іноді падаємо, але саме через це набуваємо шанс на нове дихання”, — говорить фронтмен Anothers.
Зміни стосуються однієї категорії депозитів
З 22 листопада в Ощадбанку змінюються умови "Мобільних заощаджень". Відтепер ставка становитиме 5% річних у гривні.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу банку.
"Відсьогодні ставка за Мобільними заощадженнями становитиме 5% річних у гривні. Зберігати кошти з таким вкладом дуже просто, а тепер ще й вигідніше!", — йдеться в повідомленні компанії.
Це послуга, яка дає можливість накопичувати кошти на спеціальному рахунку. Такий рахунок можна поповнювати та знімати з нього кошти в будь-який час – хоч за місяць, хоч завтра. Жодних обмежень і щодо суми, а відсотки нараховуються щомісячно.
Повністю керувати цим рахунком можна через онлайн-додаток банку. У пресслужбі зазначають, що Мобільний Ощад працює навіть тоді, коли немає електропостачання або коли лунає повітряна тривога.
Раніше ми писали про те, що українців попереджають про фейкові заяви від "Ощадбанку" та "ПриватБанку".