Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Для російського пілота створили такі умови, щоб він зміг перегнати гелікоптер разом з екіпажем
Керівник ГУР Кирило Буданов розповів деталі про проведення спецоперації "Синиця", під час якої заманили в Україну пілота російського вертольота разом з екіпажем. Так, завдяки ретельно спланованій роботі розвідників російський пілот перегнав на українську територію вертоліт МІ-8АМТШ ВКС рф. Він був завантажений компонентами до бойових літаків.
"Змогли знайти правильний підхід до пілота, вивезти непомітно всю його родину, і, зрештою, створити такі умови, щоб він зміг перегнати це повітряне судно з екіпажем, який не знав, що відбувається. Коли вони зрозуміли, де сіли, то спробували втекти. На жаль, вони були знищені. Хотілося б взяти живими, але маємо що маємо", - розповідає Буданов про спецоперацію.
В ГУР повідомили, що в неділю 3 вересня в ефірі телемарафону о 22:15 вийде документальний фільм "Збиті льотчики росії". В ньому покажуть, як проходила спецоперація "Синиця", у якій ГУР виманила російського льотчика до України.
Автор циклу "Воєнна розвідка України" Артем Шевченко розповів, що операція "Синиця" була дуже подібною до операції "Діамант". Її у 1966 році провів ізраїльський Моссад, переконавши іракського пілота викрасти на той час найсучасніший радянський МІГ-21.
22 серпня в ГУР повідомили, що російський бойовий вертоліт Mі-8 разом з усім екіпажем прилетів в Україну та здався ЗСУ. Це була спецоперація воєнної розвідки, яка тривала шість місяців. Екіпаж здійснював рейс між двома авіабазами й перевозив деталі до винищувачів Су-27, Су-30 см. Мі-8 приземлився у Харківській області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.