Пісня «Ало, це хто» — це історія про тих, хто з’являється запізно, і про внутрішню свободу не чекати дозволу на своє життя.
Наслідки війни выдчуватиме не одне покоління
Якщо повномасштабна війна, розв'язана Росією, затягнеться, то дев'ять з десяти українців можуть опинитися на межі бідності. За оцінками уряду, в країні знищено будинки, дороги, мости, лікарні, школи на суму не менше 100 мільярдів доларів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на програму розвитку ООН.
Війна призвела до того, що половина підприємств країни повністю закрилася, а друга половина стикаються з труднощами.
"Згідно з попередніми оцінками ПРООН, у разі тривалого конфлікту дев'ять з десяти українців зіштовхнуться з бідністю, а досягнення майже двадцяти років розвитку будуть під загрозою. Глибоких соціально-економічних наслідків війни зазнаватиме не одне покоління", — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Україна увійшла у тривалу фазу війни. Крім того, в Україні півмільйона переселенців отримають додаткові виплати через програму ООН.
Також Інформатор писав, що в ООН вирішили розпочати офіційне розслідування військових злочинів рашистів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.