"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Щороку жителі планети викидають 300 млн тонн пластикових відходів до річок та океанів
Організація об'єднаних націй (ООН) оголосила про нову ініціативу з очищення океанів від сміття. В рамках нового проекту перевірять наявність в достатній кількості сміттєприймальних споруд у портах бідних країн.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на ООН .
Наразі узбережжя багатьох країн, що розвиваються всіяне пластиковими пляшками, рибальськими снастями і різного роду упаковками. У період пандемії гори цього сміття поповнили одноразові маски і рукавички. В ООН ініціювали проект із запобігання забрудненню сміттям водойм та очищення світового океану від пластику.
В рамках нового проекту перевірять наявність в достатній кількості сміттєприймальних споруд у портах бідних країн. Крім того, проведуть інформаційні заходи для працівників секторів судноплавства та рибальства.
«Щороку ми викидаємо 300 млн тонн пластикових відходів, які потрапляють до річок та океанів, а згодом і до їжі. Від них гинуть птахи , риби та тварини, як в океанах, так і на суші. Продовольча і сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй (ФАО), Міжнародна морська організація (ІМО) та 30 країн сподіваються, що їх нова масштабна ініціатива під назвою GloLitter стане важливим внеском у боротьбу з морським сміттям та очищення світового океану», - йдеться у повідомленні.
В рамках проекту GloLitter основну увагу приділятимуть скороченню використання пластику в секторі морського транспорту і рибальства. Також будуть впроваджувати новітні технології з переробки продукції з пластика.
«Пластикове сміття чинить руйнівну дію на морське життя і здоров'я людей. Нинішня ініціатива є важливим кроком у вирішенні цієї проблеми і допоможе захистити екосистему океану, як джерело засобів існування тих, хто від неї залежить», - заявив Мануель Баранж, директор відділу рибного господарства ФАО.
Нагадаємо, Держекоінспекція протягом 2021 року виявила сотні несанкціонованих звалищ вздовж річок.Особливу увагу приділяють перевірці території вздовж транскордонних річок.
Також Інформатор писав, що Україні загрожує дефіцит питної води через скидання небезпечних речовин, недостатнього очищення стоків і засмічення річок.Збитки в сфері водних ресурсів у 2020 році склали 188 млн гривень.