Олімпійський чемпіон повернувся після дискваліфікації і виграв 2 медалі на Кубку виклику для України

Для Верняєва ці змагання стали першими після дворічної дискваліфікації

29-річний спортсмен виграв золоту та срібну медалі
Верняєв триумфально повернувся до змагань

Український гімнаст Олег Верняєв повернувся до змагань після кількох років поза спортом через дискваліфікацію. Поки наша збірна з художньої гімнастики повторила кращий результат за 8 років на чемпіонаті світу, Верняєв виграв дві медалі на Кубку світового виклику.

Цей турнір проходить в турецькому Мерсіні. Про успіхи Олега Верняєва повідомив Національний олімпійський комітет України.

29-річний українець розпочав виступ з вправ на коні. З результатом у 14.800 він фінішував другим, поступившись лише представнику Йорданії Ахмаду Абу Аль-Суду.

А от вже під час виступу на паралельних брусах Верняєв виграв "золото". Причому ця вправа стала особливо вдалою для України - адже друге місце за підсумками змагань посів Назар Чепурний.

Дискваліфікація Верняєва

В одному з допінг-тестів Олега Верняєва виявили заборонений мельдоній, і в липні 2021-го року Олега дискваліфікували на чотири роки. Але вже в березні 2023-го його усунення скоротили вдвічі - це означало, що Верняєв може повернутися до змагань.

Сам український спортсмен, який в 2016-му вигравав Олімпійські ігри, запевняв, не вживав нічого забороненого.