Олімпійські ігри в Токіо: розклад змагань 26 липня

Сборная Украины попытается увеличить багаж медалей.

Олімпійські ігри набирають хід.Загалом 26 липня розіграють 21 комплект нагород.

Інформатор пропонує розклад змагань Олімпійських ігор на 26 липня.

У неділю, 25 липня, Ігор Рейзлін завоював для збірної України другу бронзову медаль Олімпіади в Токіо. 26 липня українські олімпійці виборюватимуть місце на п'єдесталі у спортивній гімнастиці, стрибках у воду та фехтуванні.

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики виступить у фіналі командних змагань. У фехтуванні виступить українська шпажистка Ольга Харлан. У тенісному турнірі Еліна Світоліна зустрінеться з австралійкою Айлой Томлянович. Сестри Кіченок проведуть поєдинок з суперницями з Італії.

Розклад фіналів 26 липня (21 комплект медалей)

0.30 - 3.00. Триатлон. Чоловіки

3.00 - 11.15. Стендова стрільба. Скит - чоловіки, жінки

3.00 - 7.55. Скейтбординг. Жінки, вулиця

4.30 - 6.40. Плавання. Чоловіки - 100 м брас, 4х100 в / с. Жінки - 100 м батерфляй, 400 м в / с

7.45 - 11.25. Стрільба з лука. Чоловічі збірні

8.00 - 10.45. Гребля на байдарках і каное. З-1 слалом, чоловіки

9.00 - 11.00. Велоспорт, маунтинбайк. Чоловіки

9.00 - 10.00. Стрибки у воду. Синхрон, 10 м, чоловіки (Олексій Середа / Олег Сербін)

11.00 - 13.40. Дзюдо. Чоловіки - 73 кг. Жінки - 57 кг

12.00 - 16.25. Фехтування. Рапіра (чоловіки), індивідуальні змагання. Шабля (жінки), індивідуальні змагання (Ольга Харлан)

13.00 - 16.00. Спортивна гімнастика. Командне багатоборство, чоловіки (Україна)

13.00 - 16.40. Тхеквондо. Чоловіки - 80 кг. Жінки - 67 кг

13.50 - 16.00. Важка атлетика. Жінки - 55 кг

14.00 - 16.10. Настільний теніс. Змішані пари.

З повним розкладом Олімпіади можна ознайомитися тут.

Боротьбу за медалі Олімпійських ігор українські глядачі зможуть спостерігати в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ. Трансляції ранкових сесій змагань щодня будуть розпочинатися о 3:00 за київським часом. З 11:00 в ефір вийде програма денної сесії змагань. З 18:30 до 21:00 і після 22:00 можна подивитися повтори виступів спортсменів у ранковій і денній сесіях відповідно.

Раніше Інформатор повідомляв про завоювання Ігорем Рейзліним «бронзи»  на Олімпіаді, про хід матчів першого туру УПЛ,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 25 липня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут