Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 28 липня

Еліна Світоліна вийшла у півфінал тенісного турніру Олімпіади.

Світоліна стала першою українською тенісисткою, яка пробилася до 1/2 фіналу Олімпійських ігор. У новому для Олімпіад виді спорту - баскетболі 3х3 - розіграли медалі.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумки змагань 28 липня.

У середу, 28 липня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 23 комплекти медалей. Головним успіхом української олімпійської збірної став вихід тенісистки Еліни Світоліної до півфіналу. У матчі 1/4 фіналу перша ракетка України обіграла італійку Камілу Джорджі 6: 4; 6: 4. Суперницею Світоліної за вихід у фінал стане Маркета Вондроушова з Чехії. У парному розряді Надія і Людмила Кіченок з рахунком 2: 6; 1: 6 поступилися парі з Росії.

У стрільбі з лука Олексій Гунбін у 1/32 фіналу програв лучнику з Індії Тарундіпу Раї. Анастасія Павлова поступилася Дженіфер Мучіно-Фернандес з США. Вероніка Марченко в першому раунді пройшла чинну чемпіонку світу представницю Тайваню Ле Цьзяньін, проте у 1/16 програла віце-чемпіонці світу Кан Чхе Ен з Південної Кореї.

Дзюдоїст Кеджау Ньябалі в першому раунді розібрався з Робертом Флорентіно з Домініканської Республіки. У поєдинку з Давлатом Бобоновим з Узбекистану Ньябалі отримав дискваліфікацію через больовий прийом.

У гребному слаломі на каное Вікторія Ус за результатами кваліфікації вийшла у півфінал. У фіналі індивідуального багатоборства у спортивній гімнастиці у чоловіків Ілля Ковтун став одинадцятим, а Петро Пахнюк посів 19-е місце.

• Німеччина - Кот-д'Івуар 1: 1.

За результатами групового турніру визначилися учасники плей-офф. У чвертьфіналах зіграють:

• Японія - Нова Зеландія;
  • Іспанія - Кот-д'Івуар;
  • Південна Корея - Мексика;
  • Бразилія - Єгипет.

Свої матчі провели і чоловічі баскетбольні збірні.

Група А:

• США - Іран 122: 66;
  • Чехія - Франція 77:97;

Група В:

• Нігерія - Німеччина 92:99;
  • Італія - Австралія 83:86.

Комплекти медалей розіграли і в новому для Олімпійських ігор виді спорту - баскетболі 3х3. Першими олімпійськими чемпіонами стали збірні США (жінки) і Латвії (Чоловіки).

У фіналі турніру регбі-7 збірна Фіджі з рахунком 27:12 обіграла Нову Зеландію. Перемігши Англію 17:12, третьою стала збірна Аргентини.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів-відповідей кваліфікації Ліги чемпіонів і Ліги конференцій, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 27 липня