Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 27 липня

Збірна України поповнила свою скарбничку третьою медаллю.

Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали «бронзу» в кульовій стрільбі. Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал одиночного тенісного турніру, а Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумки змагань 27 липня.

У вівторок, 27 липня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 22 комплекти медалей. У четвертий день Олімпіади збірна України завоювала третю бронзову нагороду. У змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолету з дистанції 10 метрів серед змішаних дуетів Олена Костевич і Олег Омельчук в поєдинку за третє місце здолали пару з Сербії.

У 1/32 фіналу турніру зі стрільби з луку Лідія Січенікова з рахунком 0: 6 поступилася Мішель Кроп (Німеччина). У боксерському турнірі Анна Лисенко за одноголосним рішенням суддів перемогла марокканку Умаіму Бел Ахбіб і вийшла до 1/4 фіналу, де зустрінеться з Бусеназ Сюрменеллі з Туреччини.

Яна Беломоїна фінішувала восьмою в маунтинбайку. Бадмінтоніст Артем Почтарьов у двох сетах програв французу Брісу Леверде і завершив виступи на Олімпіаді.

Еліна Світоліна перемогла тенісистку з Греції Марію Саккарі 5: 7, 6: 3, 6: 4 і вийшла до чвертьфіналу турніру,де зіграє проти Каміли Джорджі з Італії. У гребному слаломі на байдарках українка Вікторія Ус у фіналі змагань показала 8-й результат.

У змаганнях плавців на дистанції 800 метрів вільним стилем Михайло Романчук виграв попередній заплив, встановивши олімпійський рекорд.Тепер кращий результат в історії Олімпійських ігор - 7: 41.28. Також до фіналу, показавши сьомий час, пробився і Сергій Фролов.

• США - Австралія 0: 0.

За результатами групового турніру визначилися учасниці плей-офф. У чвертьфіналах зіграють:

• Великобританія - Австралія;
  • Швеція - Японія;
  • Нідерланди - США;
  • Канада - Бразилія.

Раніше Інформатор повідомляв про Під час матчів першого туру УПЛ,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 26 липня