Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 26 липня

Ранний вылет Харлан, 5-е место в тяжёлой атлетике и 6-е в прыжках в воду.

Одна з головних медальних надій України фехтувальниця Ольга Харлан програла в першому раунді змагань. Важкоатлетка Каміла Конотоп стала п'ятою, а дует українців посів шосте місце у синхронних стрибках у воду.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумок змагань 26 липня.

У понеділок, 26 липня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 21 комплект медалей. Фехтувальниця Ольга Харлан на Олімпіаду в Токіо їхала в якості однієї з фавориток. За свою спортивну кар'єру спортсменка завоювала 4 олімпійські медалі - золото Пекіна-2008, бронзу Лондона-2012 і срібло і бронзу Рої-2016. І ось на четвертій своїй Олімпіаді Харлан залишилася без медалі, програвши вже в першому раунді змагань китаянці Ян Хен'ю з рахунком 12:15.

Тенісистки Надія і Людмила Кіченок у парному розряді здобули перемогу над італійським дуетом Сара Еррані / Жасмин Паоліні - 7: 6 (4), 6: 2. Перша ракетка України Еліна Світоліна у трьох сетах зламала опір австралійки Айли Томлянович 4: 6, 6: 3, 6: 4.

У категорії до 55 кг 20-річна важкоатлетка Каміла Конотоп з сумарним результатом 206 кілограмів стала п'ятою.У синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки дует Олексій Середа / Олег Сербін посів підсумкове шосте місце.

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики в командному багатоборстві з результатом 246,394 бала фінішувала на сьомому місці

В турнірі чоловічих баскетбольних збірних відбулися два матчі:

Група С:

• Аргентина - Словенія 100: 118;
  • Японія - Іспанія 77:88.

Раніше Інформатор повідомляв про завоювання Ігорем Рейзліним бронзи на Олімпіаді, про хід матчів першого туру УПЛ,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 25 липня