Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 25 липня

Збірна України виборола другу медаль.

Ігор Рейзлін виборов бронзову медаль у фехтуванні. Олена Костевич повторила результат Павла Коростилёва, зайнявши четверте місце в кульовій стрільбі з пістолета.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумок змагань 25 липня.

У неділю, 25 липня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 18 комплектів медалей. Другий день Олімпіади приніс Україні другу бронзову медаль. У змаганнях з фехтування шпажист Ігор Рейзіин на шляху до півфіналу здолав двох швейцарців і єгиптянина. У півфіналі український спортсмен поступився французу Роману Канноне, який став за результатом Олімпійським чемпіоном. У матчі за третє місце Рейзлин з рахунком 15:12 виграв у італійця Андреа Сантареллі.

У змаганнях з кульової стрільби з пістолета з відстані 10 метрів прапороносець збірної України на церемонії відкриття Олімпіади Олена Костевич з результатом 197,6 очок стала четвертою .

У командних змаганнях жіночих збірних зі стрільби з лука українки в матчі 1/8 фіналу з рахунком 2: 6 програли росіянкам.

У категорії до 63 кілограмів у 1/16 фіналу український боксер Ярослав Харциз за одноголосним рішенням суддів програв представникові Азербайджану Джавиду Чалабієву.

Тенісистки Надія і Людмила Кіченок програвши перший сет 0: 6, змогли переломити хід матчу і перемогли суперниць з Індії. Еліна Світоліна в одиночному розряді в трьох сетах виграла у тенісистки з Німеччини Лаури Зігемунд.

У турнірі дзюдоїстів у категорії до 66 кілограмів Георгій Зантарая в першому раунді переміг іспанця Мартіна Альберто Гайтеро. Однак в наступному поєдинку Зантарая поступився словенському Адріану Гомбочу і припинив боротьбу за медалі.

• Саудівська Аравія - Німеччина 2: 3.

Розпочали боротьбу за медалі Олімпіади і чоловічі баскетбольні збірні. Головний фаворит турніру збірна США в стартовому поєдинку програла збірній Франції. Американці не програвали на Олімпіаді з 2004 року. Переможна серія команди перервалася на позначці у 25 матчів.

Група А:

• Іран - Чехія 78:84;
  • Франція - США 83:76;

Група В:

• Німеччина - Італія 82:92;
  • Австралія - Нігерія 84:67.

Раніше Інформатор повідомляв про завоювання Дариною Білодід бронзи на Олімпіаді, про хід матчів першого туру УПЛ,а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 24 липня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал в Viber можна тут