Олімпійські ігри у Пекіні: підсумки 18 лютого

Вісімнадцятого лютого розіграли 5 комплектів медалей.

Українська біатлоністка Юлія Джіма у мас-старті фінішувала сьомою. У хокейному турнірі серед чоловічих збірних відбулися півфінали.

Інформатор із посиланням на НОК України підбиває підсумки змагань 18 лютого.

У п'ятницю, 18 лютого, на Олімпійських іграх у Пекіні розіграли п'ять комплектів медалей. Українські спортсмени брали участь у біатлонних перегонах. У мас-старті у жінок Юлія Джіма фінішувала сьомою. В аналогічній дисципліні у чоловіків Дмитро Підручний посів 24-е місце, а Артем Прима прийшов до фінішу 28-м.

• Фінляндія – Словаччина 2:0 (1:0; 0:0; 1:0);
  • Росія – Швеція 2:1 (0:0; 1:0; 0:1; 0:0; 3:2).

Боротьбу за медалі Олімпійських ігор українські глядачі можуть спостерігати в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ, а також на платформах MEGOGO та OLL.TV.

Топ-15 медального зачёта
Топ-15 медального заліку

Збірна України з однією срібною медаллю в активі ділить 23-є місце зі збірною Іспанії.

Раніше Інформатор повідомляв результати змагань Олімпіади, що відбулися 17 лютого.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.