«Олександрія» поступилась «Металісту» в заключному матчі третього туру Української Прем’єр-ліги

Поєдинок проходив на НСК «Олімпійський».

Багато українських футбольних команд матчі УПЛ змушені проводити поза межами рідних міст. Своєрідним притулком для клубів став київський НСК «Олімпійський». Стадіон приймає по кілька матчів кожного туру. От і «Олександрія» свій другий домашній поєдинок поспіль провела на головній арені країни.

У понеділок, 5 вересня, відбувся заключний матчі третього туру Української Прем’єр-ліги. У Києві «Олександрія» приймала «Металіст».

Склади команд.

Олександрія: Білик, Мірошніченко, Білошевський, Бабогло, Цуріков, Рибалка, Волошин, Демченко, Калітвінцев, Кобзар, Третьяков.

Запасні: Горох, Дришлюк, Гринь, Авагімян, Дячук, Кожушко, Костишин, Шулянський, Скорко, Копина, Бондаренко, Мустафаєв.

Металіст: Рибка, Романюк, Мизюк, Порох, Каплієнко, Ралюченко, Підлепенець, Панасенко, Танковський, Коркішко, Прядун.

Запасні: Костик, Чідомере, Багачанський, Книш, Шамич, Шопін, Рязанцев.

Перебіг поєдинку.

«Олександрія» швидше освоїлась на київському стадіоні і з перших хвилин почала атакувати ворота «Металіста». На 4-й хвилині Волошин з правого краю штрафного майданчика пробив повз дальню штангу. Через дві хвилини Демченко влучив у сітку воріт «Металіста», але з зовнішнього боку. А на 11-й хвилині «Олександрія» відкрила рахунок. Волошин з лінії штрафного покотив вліво і дебютант «Олександрії» Владислав Калітвінцев ударом в дотик всадив м’яч під поперечину.

«Металіст» відігрався через десять хвилин. Панасенко прийняв м’яч на лівому краю штрафного майданчика і лівою ногою  пробив у дальній нижній кут воріт «Олександрії». На 35-й хвилині «Металіст» залишився у меншості. Порох грубо порушив правила проти Кожушка і закінчив для себе цей поєдинок.

На початку другого тайму «Металіст» намагався побільше тримати м’яч у себе, аби не дозволити «Олександрії» швидко скористатись чисельною перевагою. При першій нагоді харківська команда переходила в атаку. Проте діяла дуже обережно і йшла вперед малими силами. «Олександрія» теж не поспішала йти на штурм воріт суперника. Команда методично шукала слабкі місця в обороні «Металіста», намагаючись знайти щілину у захисті гостей.

«Металіст» приспав пильність «Олександрії» і на 64-й хвилині забив. Прядун прийняв передачу спиною до воріт, розвертаючись позбувся опіки захисника і потужним ударом вивів «Металіст» вперед. А на 72-й хвилині Мизюк виграв верхову боротьбу при подачі кутового і головою відправив у ворота «Олександрії» третій м’яч.

У «Олександрії» зовсім нічого не виходило в атаці. Не допомогли команді і заміни. «Олександрія» вперше програла в новому сезоні, двічі пропустивши при грі у більшості.

• Олександрія — Металіст 1:3 (Калітвінцев, 11 – Панасенко, 21, Прядун, 64, Мизюк, 72).
Турнірна таблиця УПЛ

Матчі четвертого туру УПЛ пройдуть 9-12 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати інших поєдинків третього туру УПЛ. Також ми розповідали про оприлюднення головним тренером збірної України розширеного списку гравців на матчі Ліги Націй УЄФА.