Головна
Світ
11:13, 27 Травня
Информатор UA

Интро

Виняткова морська зона України щільно замінована. Окупанти розкидали в акваторії Чорного моря від 400 до 600 мін. Про це повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, – передає Інформатор. Міни періодично зриває з якоря і вони дрейфують біля берегів Туреччини, Румунії, Болгарії та України. "Виняткова морська зона України щільно замінована. росія розкидала в акваторії Чорного моря від 400 до 600 мін, які періодично зриває з якоря і вони дрейфують біля берегів Туреччини, Румунії, Болгарії та, звичайно, України", - сказав Братчук. Нагадаємо, окупанти укріпили свої сили у Чорному морі крейсером "Адмірал Макаров". Крім того, війська Росії випустили дві ракети в зруйнований міст через Дністровський лиман.  Також Інформатор писав, що рашисти у Чорному морі сформували дві десантні групи. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Окупанти розкидали у Чорному морі близько 600 мін: вони дрейфують біля берегів чотирьох країн.

Читать на русском

Рашисти ще на початку березня почали розкидати міни

Читать на русском
Окупанти розкидали у Чорному морі близько 600 мін: вони дрейфують біля берегів чотирьох країн.

Рашисти ще на початку березня почали розкидати міни

Виняткова морська зона України щільно замінована. Окупанти розкидали в акваторії Чорного моря від 400 до 600 мін.

Про це повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, – передає Інформатор.

Міни періодично зриває з якоря і вони дрейфують біля берегів Туреччини, Румунії, Болгарії та України.

"Виняткова морська зона України щільно замінована. росія розкидала в акваторії Чорного моря від 400 до 600 мін, які періодично зриває з якоря і вони дрейфують біля берегів Туреччини, Румунії, Болгарії та, звичайно, України", - сказав Братчук.

Нагадаємо, окупанти укріпили свої сили у Чорному морі крейсером "Адмірал Макаров". Крім того, війська Росії випустили дві ракети в зруйнований міст через Дністровський лиман. 

Також Інформатор писав, що рашисти у Чорному морі сформували дві десантні групи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.