Головна
Україна
Події
22:25, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

​Окупанти продовжують насильницьке вивезення людей з України до росії. Зокрема, їх жертвами стали мешканці окупованого смт Козача Лопань у Харківській області. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора.  Прокурори розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). "Відомості до ЄРДР внесені на основі інформації ЗМІ про насильницьке вивезення людей з тимчасово окупованого смт Козача Лопань на територію країни-агресора. Військові так званої "ЛНР" примусово "евакуюють" місцевих мешканців до палаточних таборів Бєлгородської області РФ, маніпулюючи та залякуючи цивільних начебто обстрілами з боку української армії", - йдеться у повідомленні.  Всі дані перевіряються, триває досудове розслідування. Надалі матеріали будуть передані до управління СБУ в Харківській області. Нагадаємо, раніше Зеленський повідомив, що росія депортувала з України два мільйони людей. Це є частиною тактики окупантів, яка складається з 5 пунктів. Також ми писали, що українці можуть подати до Європейського суду на росію до 16 вересня та отримати компенсацію за завдані збитки.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Окупанти примусово "евакуюють" мирних мешканців Харківської області до палаточних таборів в рф

Читать на русском

Людей залякують начебто обстрілами з боку української армії

Читать на русском
Окупанти примусово "евакуюють" мирних мешканців Харківської області до палаточних таборів в рф

Людей залякують начебто обстрілами з боку української армії

Окупанти продовжують насильницьке вивезення людей з України до росії. Зокрема, їх жертвами стали мешканці окупованого смт Козача Лопань у Харківській області.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора

Прокурори розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

"Відомості до ЄРДР внесені на основі інформації ЗМІ про насильницьке вивезення людей з тимчасово окупованого смт Козача Лопань на територію країни-агресора. Військові так званої "ЛНР" примусово "евакуюють" місцевих мешканців до палаточних таборів Бєлгородської області РФ, маніпулюючи та залякуючи цивільних начебто обстрілами з боку української армії", - йдеться у повідомленні. 

Всі дані перевіряються, триває досудове розслідування. Надалі матеріали будуть передані до управління СБУ в Харківській області.

Нагадаємо, раніше Зеленський повідомив, що росія депортувала з України два мільйони людей. Це є частиною тактики окупантів, яка складається з 5 пунктів.

Також ми писали, що українці можуть подати до Європейського суду на росію до 16 вересня та отримати компенсацію за завдані збитки

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.