Окупанти депортували до росії 2 мільйони українців - Зеленський

Читать на русском

Це лише частина їхньої тактики

Читать на русском
Окупанти депортували до росії 2 мільйони українців - Зеленський

Це лише частина їхньої тактики

Президент Володимир Зеленський повідомив, що росія депортувала з України два мільйони людей. Це є частиною тактики окупантів, яка складається з 5 пунктів.

Про це Зеленський сказав у зверненні на конференції "Азіатське лідерство", що відбувається у Сеулі, передає Інформатор

За його словами, російська тактика має кілька підходів:

  • 1) артилерія бере в заручники міста;
  • 2) ракетний терор, щоб вигнати людей із міст;
  • 3) депортація;
  • 4) економічний шок внаслідок блокади Росією українських портів та енергетична криза;
  • 5) пропаганда. 

 

"Третій пункт – депортація. Просто уявіть це число: 2 мільйони людей – стільки наших людей вже вивезено в Росію. Кілька сотень тисяч дітей – точні цифри ніхто зараз не назве.
Усіх цих вивезених людей позбавляють зв'язку, у них відбирають документи, їх залякують і намагаються розвести по віддалених районах Росії, щоб їм було максимально складно повертатися додому на Батьківщину.

Як ми потім зберемо наш народ з усіх тих місцин, куди людей примусово вивезли?
Більше того, Росія примусово створила так звані фільтраційні табори, через які змушує проходити людей на окупованій території.

Десятки тисяч людей там залишаються, молоді жінки там зникають. Думаю, всі ви розумієте, що з ними там відбувається", - сказав Зеленський. 

На думку Зеленського, світ має жорстко карати навіть за спроби депортації чи блокування портів, а також реагувати на поширення брехні через ЗМІ.

Також ми писали, що українці можуть подати до Європейського суду на росію до 16 вересня та отримати компенсацію за завдані збитки

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.