Окупанти посилюють репресії проти мешканців Енергодару

Читать на русском

Люди виїжджають з міста на підконтрольну Україні територію

Читать на русском
Окупанти посилюють репресії проти мешканців Енергодару

Люди виїжджають з міста на підконтрольну Україні територію

В Енергодарі окупаційна влада не змогла досягти мінімального рівня лояльності та широко застосовує утиски, викрадення та шантаж. У місто додатково прибув спеціальний підрозділ росгвардії. Затриманих мешканців та полонених військовослужбовців утримують в переобладнаних під катівні приміщеннях місцевого відділу МВС та міського суду.

Як повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, за допомогою колаборантів складаються списки "неблагонадійних" мешканців. До яких вносять колишніх військових, ветеранів АТО, співробітників силових структур, активістів та громадян з проукраїнською позицією, передає Інформатор.

Затриманих мешканців та полонених військовослужбовців утримують в переобладнаних під катівні приміщеннях місцевого відділу МВС та міського суду. Постійні погрози з боку рашистів та побоювання за власне життя та здоров’я примушують людей масово виїжджати з міста на підконтрольну Україні територію. Офіційно це заборонено, втім безпосередньо на ворожих блокпостах питання вирішується за допомогою хабарів. Подекуди "оплата" сягає 5-7 тисяч доларів. При цьому, більшість доріг навколо міста та берег Каховського водосховища – заміновано.

Відомо, що поранених рашистів розміщують у місцевому пологовому будинку. Далі їм планують видати цивільний одяг та залучити у виробництві пропагандистських сюжетів для російські ЗМІ про "поранених цивільних внаслідок обстрілів з боку ЗСУ".

Зазначимо, що ситуація у місті критична. Там зростає кількість викрадень мирних мешканців, грабують порожні квартири. Вартість продуктів, побутової хімії та всього необхідного для життя захмарна. Також залишається величезний попит на українські медикаменти. Але доставляти їх до міста дедалі важче. 

Нагадаємо, у Запорізькій області змінили правила виїзду на тимчасово окуповані території. Крім того, росіяни погрожують підірвати заміновану Запорізьку АЕС.

Також Інформатор писав, що в Україні створили штаб для цілодобового моніторингу ситуації навколо Запорізької АЕС. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.