Головна
Україна
Події
12:02, 8 Серпня
Информатор UA

Интро

Російські окупанти не приховують своїх планів і вже відкрито шантажують увесь світ, заявляючи про мінування Запорізької АЕС та готовність її підірвати.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Енергоатом".  У своїй заяві начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту зс рф генерал-майор валерій васильєв, котрий зараз командує гарнізоном Запорізької АЕС, сказав, що "тут будет или русская земля, или выжженная пустыня". "Как вы знаете, мы заминировали все важные объекты Запорожской атомной станции. И мы не скрываем этого от врага. Мы их предупредили. Враг знает, что станция будет или русской, или ничьей. Мы готовы к последствиям этого шага. И вы, воины-освободители, должны понимать, что другого пути у нас нет. И если будет самый жесткий приказ – мы должны выполнить его с честью", - сказав він своїм солдатам.  Раніше представник головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов повідомив, що відомство має підтверджену інформацію щодо мінування енергоблоків ЗАЕС російськими військами. Зазначимо, російські військові на початку березня захопили найбільшу в Європі атомну електростанцію – Запорізьку. Зараз ЗАЕС продовжує працювати на енергосистему України Джерело: "Енергоатом" Нагадаємо, через обстріл окупантами Запорізької АЕС існують ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин. Крім того, Зеленський вимагає "принципової відповіді" світу на удари росії по ЗАЕС. Також Інформатор писав, що робити у разі радіаційної аварії. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

"Тут будет русская земля или выжженная пустыня": росіяни погрожують підірвати заміновану Запорізьку АЕС

Читать на русском

Ядерний тероризм окупантів у дії

Читать на русском
"Тут будет русская земля или выжженная пустыня": росіяни погрожують підірвати заміновану Запорізьку АЕС

Ядерний тероризм окупантів у дії

Російські окупанти не приховують своїх планів і вже відкрито шантажують увесь світ, заявляючи про мінування Запорізької АЕС та готовність її підірвати. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Енергоатом". 

У своїй заяві начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту зс рф генерал-майор валерій васильєв, котрий зараз командує гарнізоном Запорізької АЕС, сказав, що "тут будет или русская земля, или выжженная пустыня".

"Как вы знаете, мы заминировали все важные объекты Запорожской атомной станции. И мы не скрываем этого от врага. Мы их предупредили. Враг знает, что станция будет или русской, или ничьей. Мы готовы к последствиям этого шага. И вы, воины-освободители, должны понимать, что другого пути у нас нет. И если будет самый жесткий приказ – мы должны выполнить его с честью", - сказав він своїм солдатам. 

Раніше представник головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов повідомив, що відомство має підтверджену інформацію щодо мінування енергоблоків ЗАЕС російськими військами. Зазначимо, російські військові на початку березня захопили найбільшу в Європі атомну електростанцію – Запорізьку. Зараз ЗАЕС продовжує працювати на енергосистему України

Джерело: "Енергоатом"

Нагадаємо, через обстріл окупантами Запорізької АЕС існують ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин. Крім того, Зеленський вимагає "принципової відповіді" світу на удари росії по ЗАЕС.

Також Інформатор писав, що робити у разі радіаційної аварії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.