Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Армія російської федерації розпочала потужний штурм Соледара в Донецькій області
Після невдалої спроби захопити Соледар та відступу російські окупанти провели перегрупування, відновили втрати. Також вони перекинули додатково штурмові загони, змінили тактику та розпочали потужний штурм міста.
Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. З її слів, окупанти задіяли велику кількість штурмових груп, сформованих із найкращих резервів вагнерівців. Вони наступають буквально по трупах своїх солдатів, масовано застосовуючи артилерію, системи залпового вогню і міномети, накриваючи вогнем навіть власних бійців.
«Ворог наступає буквально по трупах своїх солдатів, масовано застосовує артилерію, системи залпового вогню та міномети, накриваючи вогнем навіть власних бійців. Наші захисники мужньо захищають кожен метр рідної землі. Жорстокі бої продовжуються прямо в ці хвилини», – додала Маляр.
Маляр наголосила, що українські військові продовжують мужньо захищати кожен метр землі України. Жорстокі бої тривають у ці хвилини.
Бої за Бахмут та Соледар виснажливі для української оборони. Водночас той же Гіркін-Стрєлков вважав, що втрати росіян на цьому напрямку настільки значні, що навіть у разі успіху операції, подальший наступ розвинути не вдасться. Варто пояснити, що супротивник веде наступ невеликими групами до десяти людей — великі угрупування вразливі для нашої артилерії. Значну частину таких з’єднань складають колишні в’язні, яких ніхто не шкодує, їхні трупи не прибирають.
Певні застереження в експертів викликають погодні умови, яких очікують найближчим часом: у регіоні очікуються морози. Водночас замерзлий ґрунт зробить можливим як наступ бронетанкових з’єднань ворога, так і український контрнаступ. Про це розповів речник Східного угруповання військ Сергій Череватий. За його словами представника ЗСУ, успіх у цьому випадку залежить від того, яка зі сторін краще підготується.
Можливо, частково підготовкою до контрнаступу пояснюється та рекордна допомога від західних союзників, яку нещодавно отримала Україна. Йдеться про бронетранспортери, артснаряди, та інше озброєння. Окремо потрібно відзначити 50 американських БМП Bradley, оснащених протитанковими комплексами, та французьких AMX–10RC — спеціалізованих розвідувальних бронемашин, які наближаються за характеристиками до легких танків. Тактика використання AMX–10RC якраз спрямована на прорив лінії фронту. Але на те, щоб освоїти нове озброєння потрібен час.
Раніше ми писали, що в окупантів на фронті починається кадровий голод.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.