Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За наявними даними, обстріл вівся за допомогою керованих авіаційних бомб
Авдіївський коксово-хімічний завод (АКХЗ), більше відомий як просто Авдіївський коксохім, був обстріляний російськими окупантами. Це сталося у четвер, 28 вересня, обстріл вівся авіаційними бомбами. Наразі уточнюється інформація про постраждалих та наслідки руйнувань.
Цими даними поділився Telegram-канал "Украина сейчас" з посиланням на нардепа Муса Магомедова. Зазначимо, що до війни він був директором цьоого підприємства.
Так, за словами депутата, окупанти продовжують знищувати промислову потужність українського Донбасу. Зокрема, 28 вересня вчергове був обстріляний коксохімічний завод.
Наразі горять скрубера цеху уловлювання заводу, пише Магомедов. Народний обранець в своєму пості не обирає слів.
"І ці недоумки знову будуть пи**ти, що потрапили по БК (боєкомплектах - ред.), яких на території заводу ніколи не було. «Русский мир» - він такий", - вважає Магомедов.
Зазначимо, що інших офіційних підтверджень влучань поки що не було. Українська влада не коментувала дану ситуацію. Чекаємо на додаткову інформацію.
Авдіївський коксохім є великим підприємством хімічної промисловості. На його території знаходиться багато токсичних матеріалів, з якими слід поводитися з величезною обережністю.
Удари по таким об'єктам можуть призвести до екологічної катастрофи, забруднення довкілля, отруєнь та смертей людей. Втім, окупантам до цього, звичайно ж, жодного діла немає.
Так, росіяни вже гатили по коксохіму в липні поточного року. До цього авіаудари по заводу наносилися в лютому 2023-го. Кілька разів підприємство потерпало від обстрілів росіян також і в минулому році - зокрема в травні, коли загинуло 10 і було поранено 15 осіб.
Збройні сили росії продовжують "захищати" Донбас, знищуючи його промисловий потенціал та ставлячи під жахливу загрозу залишки його мешканців. Власне, якось так і виглядає російський "захист" будь в чому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.