«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Завдяки архіву експедиційних матеріалів Мар’яни Садовської ми відкрили для себе чудову гаївочку із с. Потічок Івано-Франківської області, якою хотіли б поділитися з вами.
Росіяни поцілили в автостоянку, загинули водії
Російські терористи зранку 20 листопада двічі обстріляли Херсон. Під удар потрапила автостоянка приватного транспортного підприємства. Є загиблі та поранені.
Про наслідки обстрілу розповіли в Херсонській ОВА та Офісі генерального прокурора. Так, окупанти обстріляли Херсон близько 09:00, попередньо, з артилерійської зброї.
Поцілив ворог в автостоянку приватного транспортного підприємства. Внаслідок ворожого удару загинули двоє водіїв, ще одна людина поранена. Окрім того, пошкоджені також автомобілі та житловий будинок.
Херсонська окружна прокуратура вже відкрила кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, що поєднане з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України). Триває досудове розслідування.
А приблизно за годину Херсон знову опинився під обстрілом. О 10:00 начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Марочко повідомив, що в центральній частині чути вибухи.
"Перейдіть до більш безпечних місць! Не перебувайте на відкритому просторі!" - заявив Марочко.
За минулу добу окупанти 51 раз обстріляли Херсонщину. Загалом ворог випустив 323 снаряди з мінометів, артилерії, "Градів", танків, С-60, РПГ, БПЛА та авіації.
По самому Херсон ворог випустив 30 снарядів. Російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області. В результаті 6 людей дістали поранення, серед них - 1 дитина.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.