«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Це історія, народжена в цирку — там, де артисти носять незручні костюми, ризикують заради чужого сміху й грають ролі, які їм не належать. Де над «іншими» сміятися дозволено, навіть потрібно. Але що, якщо ці ролі — не сцена, а реальність?
Причина криється у будові мозку людини та відповідальності різних її ділянок за ті чи інші функції організму
Сюжети деяких фільмів починаються з того, що герой втрачає пам'ять і повідомляє про це близьких чи медиків. Як же виходить, що людина нічого не пам'ятає, але може про це поговорити?
Інформатор спробував розібратися.
З'ясувалося, що типи амнезії бувають різними. І, дійсно, при багатьох із них людина не втрачає мовної здатності.
Річ у тому, що ця навичка формується в людини в глибокому дитинстві. Область мозку, що відповідає за неї, розташовується глибоко – в основі тім'яної його частки.
Пам'ять же "розташована" майже на самій поверхні кори, і захищена вона набагато менше, тому і "відключається".
Однак існує вид амнезії, при якій у пацієнтів усе ж таки спостерігається втрата мови. Така амнезія називається дисоційованою локалізованою – при ній пам'ять порушується в конкретних відділах мозку, у тому числі і у тому, що відповідає за мовлення.
Раніше Інформатор повідомляв, чому коти мурчать і топчуть. Також ми розповідали, навіщо годинник переводять на зимовий та літній час.
Раніше ми писали, навіщо пасажири плескають у літаку. Крім того, повідомлялося, чому корпус літаків обмотують скотчем.
Також раніше йшлося про те, чому при опіку торкаються мочки вуха.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.