“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Причина криється у будові мозку людини та відповідальності різних її ділянок за ті чи інші функції організму
Сюжети деяких фільмів починаються з того, що герой втрачає пам'ять і повідомляє про це близьких чи медиків. Як же виходить, що людина нічого не пам'ятає, але може про це поговорити?
Інформатор спробував розібратися.
З'ясувалося, що типи амнезії бувають різними. І, дійсно, при багатьох із них людина не втрачає мовної здатності.
Річ у тому, що ця навичка формується в людини в глибокому дитинстві. Область мозку, що відповідає за неї, розташовується глибоко – в основі тім'яної його частки.
Пам'ять же "розташована" майже на самій поверхні кори, і захищена вона набагато менше, тому і "відключається".
Однак існує вид амнезії, при якій у пацієнтів усе ж таки спостерігається втрата мови. Така амнезія називається дисоційованою локалізованою – при ній пам'ять порушується в конкретних відділах мозку, у тому числі і у тому, що відповідає за мовлення.
Раніше Інформатор повідомляв, чому коти мурчать і топчуть. Також ми розповідали, навіщо годинник переводять на зимовий та літній час.
Раніше ми писали, навіщо пасажири плескають у літаку. Крім того, повідомлялося, чому корпус літаків обмотують скотчем.
Також раніше йшлося про те, чому при опіку торкаються мочки вуха.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.