Охорона перевіряла весь одяг: Alyona Alyona та Jerry Heil пішли на великий ризик, щоб згадати героїв Азовсталі

Читать на русском

Штраф для України, політична кар’єра Голан та бойкот мерії Мальме: останні новини про Євробачення

Читать на русском
Євробачення новини
Євробачення завершилось - скандали ні

Штраф для України, політична кар’єра Голан та бойкот мерії Мальме: останні новини про Євробачення

Щовихідних в столиці та інших містах України проходять мітинги на підтримку полонених захисників "Азовсталі". Нагадати світу про героїв України вирішили й на пісенному конкурсу "Євробачення-2024". Alyona Alyona та Jerry Heil провернули цілу операцію, аби з’явитися у шведському Мальме у футболках з надписом Free Azov Defenders - "Визволіть захисників Азову".

За словами Альони Савраненко, це була дуже ризикова та складна задачею. Будь-які надписи та бренди були заборонені, охорона перевіряла весь одяг і, якщо на ньому був надпис, просили зняти його або ж заклеювали надписи чорним скотчем. Але складнощі в української делегації почались ще на етапі роздрукування логотипа на футболках

"Ми обдзвонили декілька поліграфій, частина з них не працювала, а інша частина відмовлялася робити принт. Проте з однією поліграфією ми змогли домовитися після того, як ми п’ять разів подзвонили їм та слізно попросили допомогти. Перед входом у залу наша команда вдягла футболки під свої інші футболки та кофти і змогли пройти з ними в грінрум. Ми знали, що коли будуть показувати повтори виступів всіх артистів, то будуть показувати і саму делегацію. Тому коли до нас підійшла камера, наша команда швидко розкрилася і показали наш заклик на весь світ. Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Я неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світу про наших військовополонених", - зізналась Альона Савраненко.

Делегація від України під час фіналу "Євробачення-2024"
Делегація від України під час фіналу "Євробачення-2024"

 В асоціації родин захисників "Азовсталі" прокоментували допис Alyona Alyona: "Дякуємо вам, дівчата, і всій команді! Це дуже цінна підтримка! Ми віримо, що всі спільні зусилля для визволення героїв будуть недаремними! І вітаємо з гідним місцем". Подякували представницям України на пісенному конкурсі й інші користувачі соцмереж. А деякі висловили обурення в бік організаторів.

  • Відбулися штрафом? Серйозно? Штрафом за те, що носимося з отією своєю війною перед втомленими від війни європейцями?
  • Навіть уявити не могла, що просто одягнути футболки з важливим закликом може бути так ризиковано на "Євробаченні".
Делегація України на "Євробаченні-2024"
Делегація України на "Євробаченні-2024"

За годину речення про фінансові штрафи з публікації Alyona Alyona було видалено. "Суспільне Мовлення", яке займається організацією "Євробачення" в нашій країні спростувало заяву реперки та заявило: жодних штрафів вони не отримували. 

"Україні важливо бути присутньою на "Євробаченні". І ми з року в рік робимо все, аби Україна була достойно репрезентована на конкурсі", - йдеться в заяві. 

Спростування слів Альони Савраненко
Спростування слів Альони Савраненко

Інші новини з "Євробачення"

Еден Голан, навколо якої було безліч скандалів на конкурсі, готується стати політиком. Після успішного виступу на пісенному конкурсі (посіла 5 місце) 21-річній артистці запропонували роль спеціального представника міністерства закордонних справ Ізраїлю у Європі.

Російсько-ізраїльська співачка Еден Голан
Російсько-ізраїльська співачка Еден Голан

Барабанщиця з гурту MEGARA (виступали від Сан-Марино) повідомила, що зустрічається з АIКО, яка представляла Чехію. "NEMO виграли мікрофон, але мушу сказати, що я виграла набагато більше", - написала вона та опублікувала зворушливе фото.

Пара, яку створило "Євробачення-2024"
Пара, яку створило "Євробачення-2024"

Місто Мальме більше не прийматиме "Євробачення". Адміністрація міста повідомила, що у разі нової перемоги Швеції вони відмовляться від проведення шоу. "Немає ні сил, ні бажання", - лаконічно заявили офіційні представники міста.

Глядачі "Євробачення-2024"
Глядачі "Євробачення-2024"

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.