Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Спецслужба в різних містах України затримала двох ворожих шпигунів
Кіберфахівцям Служби безпеки вдалося викрити двох посіпак фсб, які працювали в Україні. Вони передавали ворогові фото, відео та інформацію про розміщення підрозділів Сил оборони та критичних об’єктів. Один із затриманих виявився інженером-конструктором заводу «Мотор Січ».
Про це СБУ повідомила на своїй офіційній сторінці в Facebook. Встановлено, що завербували російських агентів в лютому 2023 року. На них вийшов кадровий працівник фсб по Алтайському краю. Знайшов він потенційних посіпак у Telegram-каналі, де затримані періодично залишати проросійські коментарі.
Одного з поплічників росіян затримали в Запоріжжі. Виявилося, що це був інженер-конструктор підприємства «Мотор Січ», експрезидент якого вже також затриманий за ймовірну допомогу агресорові. Працівник фірми шукар по території Запоріжжя місця розміщення підрозділів ЗСУ.
«Співробітники СБУ затримали зрадника під час виконання ним розвідувального завдання – фотографував будівлі військового шпиталю та прокуратури з прив’язкою до місцевості», – зазначили в СБУ.
Інший агент знаходився в передмісті Києва. Його спіймали під час спроби зафіксувати на камеру місцезнаходження будівлі ДСНС. Росіяни збиралися використати дані, аби здійснювати удари по регіону.
У обох затриманих знайшли телефони, на яких були докази протиправної діяльності. Там зайшли переписки, де їм ставили завдання, а затримані надсилали фото та відео.
Обом фігурантам повідомили про підозру в державній зраді. Наразі їх обох тримають під вартою Розслідування продовжується, аби встановити всіх причетних.
22 жовтня 2022 року СБУ затримала колишнього президента «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва. 24 жовтня його взяли під варту разом із керівників одного з департаментів Олега Дзюбу. Їм обом повідомили про підозру одразу за двома статтями - колабораційна діяльність та пособництво державі-агресору.
Слідство вважає, що Богуслаєв продавав авіаційні двигуни до росії. Саме на цих двигунах потім деякі літальні апарати здійснювали атаки українських міст. Крім цього, коли почалося вторгнення, Богуслаєв наказав сховати документи та розібрати гелікоптери, аби українські військові не змогли ними скористатися.
Нагадаємо, що у російському Сочі стався землетрус.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.