«Одеса» несподівано обіграла чемпіона України

«Дніпро» зазнав другої поразки поспіль.

Обігравши «Дніпро», «Одеса» перервала серію з чотирьох поразок. Дніпряни поки не можуть виграти в новому році.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У вівторок, 12 січня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. В Одесі однойменний баскетбольний клуб приймав чемпіона України дніпровський «Дніпро». У поточному сезоні команди вже зустрічалися між собою. Перший поєдинок завершився домашньою перемогою «Дніпра» 84:72.

Браун здобув для господарів перші очки в матчі. Потім деякий час команди не могли закинути, поки на кінець третьої хвилини Санон не приніс «Дніпру» три очки влучним дальнім кидком. Гра була не дуже результативною. До середини першої чверті команди на двох набрали лише 10 очок. Суперники перейшли на дальні кидки, і рахунок на табло став рости набагато активніше. За хвилину до кінця чверті після кидка Кондракова господарі повели з різницею в сім очок, а завершили десятихвилинку з рахунком 20:16 на свою користь.

Різниця в 4-6 очок трималася до середини другої чверті, поки Террелл і Кравцов рахунок не зрівняли - 26:26. Однак після кидка Прокопенка «Одеса» знову збільшила відрив до 6 очок. «Дніпро» різницю скоротив, однак перша половина матчу все одно залишилася за господарями - 37:34.

Після перерви «Дніпро» підібрався до суперника на відстань одного очка, але одесити швидко збільшили різницю в рахунку до шести пунктів.Не пішли дальні кидки у Террела. Гравець «Дніпра» ніяк не міг закинути через дуги. На сьомій хвилині Санон виконавши штрафні кидки зрівняв рахунок, а потім Бобров вперше за довгий час вивів команду гостей вперед. На останній секунді Прокопенко разом із сиреною закинув триочковий, і перед заключним відрізком матчу рахунок на табло став 55:52.

У перші хвилини четвертої чверті гра йшла досить щільно, однак «Одеса» завдяки ривку, вирвалася вперед на 8 очок. Нарешті закинув Террелл, правда на цей раз з середньої дистанції. Знову закинув Бобров, на що Блейлок відповів триочковим. За півтори хвилини до кінця основного часу господарі вигравали 6 очок, до яких Носков додав ще два. Не дивлячись на всі старання Санон і компанії відігратися, «Одеса» здобула перемогу.

• «Одеса» - «Дніпро» 81:72 (20:16, 17:18, 18:18, 26:20).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 15 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про те, що Дарина Білодід завоювала «бронзу» на турнірі в Катарі, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .