"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Росія заявила про порушення «російського кордону» британським есмінцем
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відреагував на обстріл російськими військовими британського есмінця в Чорному морі. Він переконаний, що Україні необхідна якісна нова взаємодія з членами НАТО в Чорноморському регіоні.
Про це він написав у Twitter, передає Інформатор.
«Наочний доказ української позиції: агресивна і провокаційна політика РФ у Чорному й Азовському морях, окупація й мілітаризація Криму становлять постійну загрозу Україні й союзникам», — заявив Кулеба.
Саме тому він підкреслив, що необхідна якісна нова взаємодія НАТО з Україною в Чорному морі.
Нагадаємо, бойовики обстріляли британський есмінець у Чорному морі. Своєю чергою Британія заявила, що ніякого обстрілу їхнього есмінця російськими військами не було. Крім того, кораблі України і США відпрацьовували спільні навчання в Чорному морі. У них був задіяний флагман Морської охорони «Григорій Куроп’ятников» і корабель Берегової охорони США Hamilton.
Також Інформатор розповідав, як кораблі України і США відпрацьовували спільні навчання в Чорному морі. У них був задіяний флагман Морської охорони «Григорій Куроп’ятников» і корабель Берегової охорони США Hamilton.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.