Головна
Життя
09:35, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

У Харківській області служить 23-річний боєць із механічним серцевим клапаном, який попри "білий" військовий квиток захищає Батьківщину. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України. Харківянину Максиму 23 роки. Імплантація аортального клапана стала єдиною можливістю врятувати життя хлопцю, адже з дитинства він мав вроджену ваду серця. В 17 років кардіохірурги провели Максу надскладну операцію замінивши аортальний клапан на металевий протез, сьогодні він боронить Харківську область в лавах Нацгвардії. Цей день назавжди змінив його життя. Переживши зупинку серця (операція проводиться в умовах штучного кровообігу, тобто на зупиненому серці) він почав жити повноцінним життям. Займався у тренажерному залі, захоплювався кікбоксингом та рукопашним боєм, подорожував, впродовж останніх 1,5 року жив та працював у Європі. "Напередодні повномасштабного вторгнення я повернувся в Україну. 24 лютого я прокинувся від вибухів вдома у Харкові. Сказав рідним, що почалася війна. Я обіцяв їх захищати, рюкзак в мене вже був зібраний. Я маю так званий "білий" військовий квиток, через серце і не пригідний на військову службу ані в мирний, ані у воєнний час. Далі я пішов у центр соціальної підтримки та комплектування, мені сказали: "Куди ти йдеш? Ти ж не придатний". Але я наполегливий: прийшов на наступний день, і мене взяли. Далі я опинився у частині Нацгвардії", розповідає Макс. Зараз Макс у складі підрозділу обороняє один з найгарячіших напрямків на Харківські області. Він звик до складних умов життя, бо займався у школі виживання, де опанував гірську підготовку, евакуацію пораненого в горах та надання першої допомоги. "Найстрашніше було в момент, коли на нас рухалася колона танків. У такі моменти не буває страшно тільки божевільним", зазначає хлопець. Макс мріє закінчити курс лідерства для сержантів і отримати відповідне військове звання, а також вірить у перемогу. "Я проходжу службу у підрозділі з такими само добровольцями як я. Ми відрізняємося від противника тим, що маємо мотивацію. Нами керує любов до країни і ми віримо, що над Харківщиною буде впевнено майоріти український стяг", підсумовує Макс. Джерело: Нацгвардія Джерело: Нацгвардія Джерело: Нацгвардія Нагадаємо,водій на Донбасі під обстрілами врятувавпонад 500 бійців. Крім того,прикордонник вижив після обстрілу росіян Такожписав, що українськийвійськовий здав екзамен в окопі та під час обстрілу врятував життяпобратима. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Обороняє один з найгарячіших напрямків: у Харківській області служить військовий з механічним серцем

Читать на русском

Переживши зупинку серця він почав жити повноцінним життям

Читать на русском
Обороняє один з найгарячіших напрямків: у Харківській області служить військовий з механічним серцем

Переживши зупинку серця він почав жити повноцінним життям

У Харківській області служить 23-річний боєць із механічним серцевим клапаном, який попри "білий" військовий квиток захищає Батьківщину.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України

Харків’янину Максиму 23 роки. Імплантація аортального клапана стала єдиною можливістю врятувати життя хлопцю, адже з дитинства він мав вроджену ваду серця. В 17 років кардіохірурги провели Максу надскладну операцію замінивши аортальний клапан на металевий протез, сьогодні він боронить Харківську область в лавах Нацгвардії. Цей день назавжди змінив його життя. Переживши зупинку серця (операція проводиться в умовах штучного кровообігу, тобто на зупиненому серці) він почав жити повноцінним життям. Займався у тренажерному залі, захоплювався кікбоксингом та рукопашним боєм, подорожував, впродовж останніх 1,5 року жив та працював у Європі.

"Напередодні повномасштабного вторгнення я повернувся в Україну. 24 лютого я прокинувся від вибухів вдома у Харкові. Сказав рідним, що почалася війна. Я обіцяв їх захищати, рюкзак в мене вже був зібраний. Я маю так званий "білий" військовий квиток, через серце і не пригідний на військову службу ані в мирний, ані у воєнний час. Далі я пішов у центр соціальної підтримки та комплектування, мені сказали: "Куди ти йдеш? Ти ж не придатний". Але я наполегливий: прийшов на наступний день, і мене взяли. Далі я опинився у частині Нацгвардії", – розповідає Макс.

Зараз Макс у складі підрозділу обороняє один з найгарячіших напрямків на Харківські області. Він звик до складних умов життя, бо займався у школі виживання, де опанував гірську підготовку, евакуацію пораненого в горах та надання першої допомоги.

"Найстрашніше було в момент, коли на нас рухалася колона танків. У такі моменти не буває страшно тільки божевільним", – зазначає хлопець.

Макс мріє закінчити курс лідерства для сержантів і отримати відповідне військове звання, а також вірить у перемогу.

"Я проходжу службу у підрозділі з такими само добровольцями як я. Ми відрізняємося від противника тим, що маємо мотивацію. Нами керує любов до країни і ми віримо, що над Харківщиною буде впевнено майоріти український стяг", – підсумовує Макс.

Джерело: Нацгвардія

 

Джерело: Нацгвардія

 

Джерело: Нацгвардія

Нагадаємо, військовий водій на Донбасі під обстрілами врятував понад 500 бійців. Крім того, український прикордонник вижив після обстрілу росіян дронами-камікадзе. 

Також Інформатор писав, що український військовий здав екзамен в окопі та під час обстрілу врятував життя побратима.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.