Головна
Світ
12:36, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

Голова партії "Брати Італії", яка ймовірно очолить італійський уряд, Джорджа Мелоні пообіцяла "непохитну підтримку" Україні. Таким чином вона відповіла на привітання президента України Зеленського з перемогою на парламентських виборах. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост політикині у Twitter. "Шановний Володимир Зеленський, ви знаєте, що можете розраховувати на нашу вірну підтримку у питанні свободи українських людей. Залишайтесь сильними та зберігайте свою віру непохитною!", - написала вона. Твіт Джорджи Мелоні Ще до перемоги на виборах Мелоні була одною із небагатьох італійських політичних лідерів, які підтримали рішення Маріо Драгі про постачання зброї в Україну, попри те, що вона була в опозиції до його уряду. Джорджія Мелоні Народилася в 1977 році.Журналістка та політична діячка. Член Палати депутатів Італії з 2006 та голова партіїБрати Італії. Міністр у справах молоді в уряді Сільвіо Берлусконіз 2008 до 2011 року. Провела своє дитинство у бідному римському кварталі Гарбателла, здобула середню спеціальну освіту в галузі лінгвістики. У віці 15 років заснувала студентську асоціаціюGli Antenati, яка виступала проти реформи освіти. У 1996році була обрана головним представником організаціїAzione Studenţesc. У 2006році лідер Національного альянсу.Того ж року була обрана членомПалати депутатіввід Національного альянсу, працювала заступником Голови Палати Парламенту, ставши наймолодшою людиною, призначену на цю посаду в історії Італії. На загальних виборах уроці отримала мандат відНароду свободи 8 травня 2008 року сталаміністром без портфеляу справах молоді у четвертому урядіСільвіо Берлусконі(у віці 31 року виявилася наймолодшим міністром в історії Італійської Республіки), обіймала цю посаду дороку. Пізніше також очолила молодіжну організацію Народу свободи Молода Італія (Giovane Italia). У 2012році вонастала засновницею співзасновницею партіїБрати Італії. Що передувало подіям Унаслідокурядової кризи 2022 року, щопризвела до відставкиМаріо Драґі,Серджіо Матареллаіталійський парламент21 липня, за вісім місяців до його закінчення терміну і призначив позачергові вибори.Маріо Драґіочолювати урядяк виконувач обов'язків прем'єр-міністра. Раніше Інформатор повідомляв, що радник президента США з питань національної безпеки Джейкоб Салліван повідомив, що Вашингтон попередив росію, що у разі застосуванняядерної зброїїї очікують катастрофічні наслідки. Водночас США продовжать надавати Україні необхідні засоби та технології для оборони.

Майбутня прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні зробила заяву щодо підтримки України

Читать на русском

Лідерка італійських націоналістів запевнила, що Україна може розраховувати на неї

Читать на русском
Майбутня прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні зробила заяву щодо підтримки України

Лідерка італійських націоналістів запевнила, що Україна може розраховувати на неї

Голова партії "Брати Італії", яка ймовірно очолить італійський уряд, Джорджа Мелоні пообіцяла "непохитну підтримку" Україні. Таким чином вона відповіла на привітання президента України Зеленського з перемогою на парламентських виборах

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост політикині у Twitter. 

"Шановний Володимир Зеленський, ви знаєте, що можете розраховувати на нашу вірну підтримку у питанні свободи українських людей. Залишайтесь сильними та зберігайте свою віру непохитною!", - написала вона. 

Твіт Джорджи Мелоні

Ще до перемоги на виборах Мелоні була одною із небагатьох італійських політичних лідерів, які підтримали рішення Маріо Драгі про постачання зброї в Україну, попри те, що вона була в опозиції до його уряду.

Джорджія Мелоні 

Народилася в 1977 році. Журналістка та політична діячка. Член Палати депутатів Італії  з 2006 та голова партії «Брати Італії». Міністр у справах молоді в уряді Сільвіо Берлусконі з 2008 до 2011 року.

Провела своє дитинство у бідному римському кварталі Гарбателла, здобула середню спеціальну освіту в галузі лінгвістики. У віці 15 років заснувала студентську асоціацію Gli Antenati, яка виступала проти реформи освіти.  У 1996 році була обрана головним представником організації Azione Studenţesc.

У 2006 році лідер Національного альянсу. Того ж року була обрана членом Палати депутатів від Національного альянсу, працювала заступником Голови Палати Парламенту, ставши наймолодшою людиною, призначену на цю посаду в історії Італії. На загальних виборах у 2008 році отримала мандат від «Народу свободи». 

8 травня 2008 року стала «міністром без портфеля» у справах молоді у четвертому уряді Сільвіо Берлусконі (у віці 31 року виявилася наймолодшим міністром в історії Італійської Республіки), обіймала цю посаду до 2011 року. Пізніше також очолила молодіжну організацію Народу свободи «Молода Італія» (Giovane Italia).

У 2012 році вона стала засновницею співзасновницею партії «Брати Італії».

Що передувало подіям

Унаслідок урядової кризи 2022 року, що призвела до відставки прем'єр-міністра Маріо Драґіпрезидент Серджіо Матарелла розпустив італійський парламент 21 липня, за вісім місяців до його закінчення терміну і призначив позачергові вибори. Маріо Драґі продовжував очолювати уряд як виконувач обов'язків прем'єр-міністра.

Раніше Інформатор повідомляв, що радник президента США з питань національної безпеки Джейкоб Салліван повідомив, що Вашингтон попередив росію, що у разі застосування ядерної зброї її очікують катастрофічні наслідки. Водночас США продовжать надавати Україні необхідні засоби та технології для оборони. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.