У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
STASYA - Можливо то був сон
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Кулінарний рецепт від Інформатора
Любовна страва зі Шрі-Ланки - підходить на свята
Існує думка, що шрі-ланкійський пиріг кохання, який готують до Різдва походить від португальського торта під назвою bolo d'amor – дослівно "пиріг кохання" – терпкого десерту, виготовленого з манної крупи, кеш'ю та хересу, зі схожою текстурою.
Нові обличчя української дипломатії: Зеленський затвердить нових послів у 15 країнах світу, до Нідерландів їде ексгенпрокурор Костін
Президент України планує суттєве оновлення дипломатичного корпусу. Серед нових призначень — як досвідчені дипломати, так і несподівані кандидатури
Президент України найближчим часом планує масштабне оновлення дипломатичного корпусу. Значна частина призначень припаде на кадрових дипломатів. Проте є і нестандартні рішення.
Наприклад, послом у Нідерландах стане колишній генеральний прокурор Андрій Костін. Про це повідомляють джерела "Дзеркала тижня". За інформацією видання, серед очікуваних призначень близько 30 послів у більш ніж 15 країн світу. Серед них наступні:
Естонія - Василь Боєчко. Дипломат із досвідом роботи у країнах Балтії, що важливо для посилення зв'язків з ключовими партнерами в регіоні. Боєчко український історик, дипломат. Дослідник історії України, міжнародних відносин, питань національних взаємин, історії українсько-молдавських відносин та співробітництва. Генеральний консул України в Сучаві (2001-2005, 2009-2014).
Іспанія - Юлія Соколовська. Колишня міністерка соціальної політики в уряді Олексія Гончарука, яка має репутацію кризового менеджера.
Фінляндія - Михайло Видойник. Досвідчений дипломат, який раніше працював на різних посадах у Міністерстві закордонних справ. Зокрема, був надзвичайним та повноважним послом України в Королівстві Данія (2018 - 2023).
Німеччина - Євген Корнійчук. Екс-посол в Ізраїлі, відзначився активністю у питанні захисту українських інтересів. Колишній член та лідер Української соціал-демократичної партії (з листопада 2006 до грудня 2011). Перший заступник Міністра юстиції України (2007–2010).
Нідерланди - Андрій Костін. Колишній генеральний прокурор, який нещодавно залишив свою посаду. Його призначення викликає дискусії.
Норвегія - Олег Гавриш. Журналіст і медійник, який має зв’язки у політичних колах.
Канада - Андрій Плахотнюк. Представник української діаспори, знаний своєю активною позицією у підтримці України за кордоном. Харків'янин - надзвичайний та повноважний посол України у Швеції (з 2020 року).
Бельгія - Ярослав Мельник. Дипломат із досвідом роботи в європейських інституціях. Надзвичайний та повноважний посол України в Італії з 20 вересня 2020 року.Надзвичайний та повноважний посол України у Сан-Марино з 11 серпня 2021 року.Надзвичайний та повноважний посол України у Мальті з 13 грудня 2021 року.Постійний представник України при Продовольчій та сільськогосподарській організації (ФАО) Організації Об'єднаних Націй з 29 січня 2021 року.
Боснія і Герцоговина - Володимир Бачинський.
Кіпр - Сергій Ніжинський. Голова ГО "UA Experts", радник Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, к.ю.н.
Грузія - Михайло Бродович. Дипломат із досвідом роботи в регіоні, відомий своїм прагненням до активізації двосторонніх відносин. Надзвичайний і повноважний посол України. Почесний доктор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (з 2011).
Японія - Юрій Лутовінов.
Південна Корея - Дмитро Сенік. Колишній заступник міністра закордонних справ, відповідальний за економічну дипломатію, цифровий розвиток, цифрові трансформації та цифровізації. Надзвичайний і повноважний посол України в Сінгапурі (2015—2020). Надзвичайний і повноважний посол України в Об'єднаних Арабських Еміратах (з 2022) та в Королівстві Бахрейн за сумісництвом. Постійний представник України при Міжнародному агентстві з відновлюваних джерел енергії (IRENA) (з 2022).
Китай - Олександр Нечитайло. Фахівець із питань співпраці з Азією. Надзвичайний і повноважний посол України в Малайзії (18 червня 2016 — 4 травня 2022). Надзвичайний і повноважний посол України на Філіппінах (2 вересня 2017 року - 4 травня 2022, за сумісництвом).
Масштабні кадрові зміни послів в Україні
Президент України Володимир Зеленський планує здійснити великі кадрові зміни послів. Зокрема, намічаються зміни дипломатів нашої країни в Бразилії та Канаді. Крім того, планують змінити посла України в ООН.
Загалом повідомлялося, що президент хоче змінити не менше 20 послів. Джерела Radio NV в Офісі Президента та дипломатичних колах повідомляли, що президент погодився на заміну Оксані Маркарової, що вимагали республіканці. Проте кандидата на її місце ще не обрали. За деякими даними, в Офісі Президента є три основні кандидати на її заміну. Водночас Маркарова має допрацювати до завершення своєї трирічної каденції, яка закінчується у лютому 2025 року.
Інформатор писав, що Зеленський після звільнення ряду послів вже підписав низку указів щодо призначення нових дипломатичних представників країни. Зокрема, він призначив нових дипломатів у Філіппінах, Литві, Руанді, Угорщині, Словенії, Конго. Крім того, президент змінив голову Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.
А ось послом України в Угорщині став Федор Шандору (його ім'я стало широко відомим завдяки його добровільному вступу до лав української армії після російського вторгнення в Україну в лютому минулого року. Він не лише боровся на передовій, але й читав лекції студентам просто з окопів у перервах між боями).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.