Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вантажі будуть перевозити літаками Ан-26
Власна авіакомпанія Нової пошти Supernova Airlines 6 січня 2023 року отримала сертифікат експлуатанта від Державіаслужби України. Він дозволить авіаперевізнику виконувати польоти.
Про це Інформатору стало відомо з повідомлення порталу про авіацію avianews.com, який посилається на дані поштового оператора.
Наразі в державному реєстрі за Supernova Airlines закріплений один літак Ан-26 1978 року випуску з реєстрацією UR-UZI. Утім, для отримання сертифіката експлуатанта відповідно до Повітряного кодексу України авіакомпанія має забезпечити експлуатацію не менше двох повітряних суден.
“Інформація щодо другого літака може не відображатися в реєстрі, але якщо вже є сертифікат експлуатанта, значить авіакомпанія подала в Державіаслужбу України документи щодо двох повітряних суден”, – пояснив avianews.com авіаційний юрист Андрій Гук з юридичної фірми “Анте”.
Пізніше інформацію щодо наявних літаків у флоті Supernova Airlines avianews.com уточнило інформоване джерело. За його словами, авіакомпанія вже внесла в реєстр два літаки Ан-26 з реєстраційними знаками UR-UZI та UR-UZM.
Другий борт UR-UZM вироблений в 1982 році. Власником обох літаків Supernova Airlines відповідно до даних державного реєстру є компанія EXPEDITION AVIATION (FZC) з ОАЕ.
Літак Ан-26 випускався на заводі “Антонова” в Києві до 1986 року та відноситься до категорії легких транспортних літаків. Він може перевозити 5 тонн вантажів та має рампу у хвості для пришвидшення завантаження та розвантаження.
До широкомасштабного вторгнення Росії в Україну “Нова пошта” вже мала досвід експлуатації літаків Ан-26 для власних перевезень. Вона замовляла рейси у української авіакомпанії “Елерон”. Літак перевозив посилки китайського торгівельного майданчику AliExpress з Риги у Львів, а далі їх розвозили по Україні наземним транспортом. Доставку посилок з Китаю до Риги забезпечувала китайська логістична компанія Cainiao.
Оскільки Рига досі використовується як хаб “Нової пошти” для доставки посилок AliExpress в Україну, вірогідно, що Ан-26 будуть задіяні на лінії Рига-Жешув. Це дозволить на декілька днів пришвидшити доставку китайських посилок в Україну. Жешув є найближчим до кордону України аеропортом, який відкритий для перевезень.
Авіакомпанію Supernova Airlines заснував підрозділ “Нової пошти” для міжнародних перевезень “Нова пошта Глобал” 1 жовтня 2021 року.
Як раніше повідомляв Інформатор, Нова пошта змінила тарифи з 1 січня 2023 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.