Головна
Україна
Політика
20:51, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау під час наради послів у Варшаві заявив, що Європа не зможе себе захистити сама без допомоги США. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Укрінформ". Він зазначив, що ЄС повинен розбудовувати оборонний потенціал країн-членів Спільноти, але це не може нести конкуренцію для партнерства із США. Заклики будувати таку автономію в конкурентній боротьбі слід назвати ілюзією, а можливо, навіть діями на шкоду європейській безпеці. Нинішня криза безпеки чітко продемонструвала, що без Сполучених Штатів Європа не захистить себе, - розповів Рау. За словами міністра, без Вашингтона не було б солідарного і результативного НАТО, тому Польща сприймає участь США в європейській безпеці як ключову умову миру в Європі. Рау зазначив, що саме США розмістили в Польщі найбільше сил, які в умовах війни росії проти України зміцнили відлякування росії від спроб втягування країн східного флангу НАТО в цю кризу з подальшою ескалацією ситуації. Також ранішеРау заявив, що на засіданні Ради ЄС не було противників надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до Євросоюзу. За його словами, схоже, ситуація вже вирішена. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.

Нинішня криза безпеки продемонструвала, що без США Європа не захистить себе - глава МЗС Польщі

Читать на русском
Нинішня криза безпеки продемонструвала, що без США Європа не захистить себе - глава МЗС Польщі

Без Вашингтона не було б солідарного і результативного НАТО, впевнений він

Міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау під час наради послів у Варшаві заявив, що Європа не зможе себе захистити сама без допомоги США.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Укрінформ". 

Він зазначив, що ЄС повинен розбудовувати оборонний потенціал країн-членів Спільноти, але це не може нести конкуренцію для партнерства із США.

“Заклики будувати таку автономію в конкурентній боротьбі слід назвати ілюзією, а можливо, навіть діями на шкоду європейській безпеці. Нинішня криза безпеки чітко продемонструвала, що без Сполучених Штатів Європа не захистить себе”, - розповів Рау.

За словами міністра, без Вашингтона не було б солідарного і результативного НАТО, тому Польща сприймає участь США в європейській безпеці як ключову умову миру в Європі.

Рау зазначив, що саме США розмістили в Польщі найбільше сил, які в умовах війни росії проти України зміцнили відлякування росії від спроб втягування країн східного флангу НАТО в цю кризу з подальшою ескалацією ситуації.

Також раніше Рау заявив, що на засіданні Ради ЄС не було противників надання Україні статусу країни-кандидата на вступ до Євросоюзу. За його словами, схоже, ситуація вже вирішена.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.