“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Новий хаб з обслуговування військової техніки зʼявиться на Заході нашої країни
На Заході України почалось будівництво центру обслуговування бронетехніки. В цьому хабі зможуть ремонтувати, зокрема, танки Leopard 1. Проєкт реалізує німецька оборонна компанія Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft (FFG).
Розгортання ремонтних потужностей в Україні має на меті підвищити ефективність та зменшити терміни відновлення техніки. Також ЗСУ зможуть навчати своїх механиків безпосередньо на новому заводі. Про це у вівторок, 9 січня, повідомив німецький депутат Маркус Фабер.
"На заході України Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft будує ремонтний центр для бронетехніки, яка потребує ремонту, наприклад Leopard 1, які вона постачала", - заявив Фабер.
Депутат додав, що під час приїзду в Україну він переконався, що "німецькі податки використовуються розумно". Також він зазначив, що цінність військової допомоги ФРН Україні "зберігається". Згідно з публічними джерелами, на які посилається портал "Мілітарний", спільне підприємство FFG Industries Ukraine було зареєстроване 12 жовтня 2023 року. Днями пізніше член правління виробника зброї FFG Денніс Бюр’єс сказав, що бізнес з Україною "зростає".
У травні "Укроборонпром" створив спільне підприємство з німецьким виробником військової техніки та зброї Rheinmetall. Воно займатиметься обслуговуванням та ремонтом танків, а у майбутньому - виробництвом. За словами премʼєра Дениса Шмигаля, запуск заводу відбудеться у "найближчій перспективі".
У грудні стало відомо, що німецькі БТР Fuchs будуть вироблені в Україні протягом шести-семи місяців, а БМП Lynx протягом 12-13 місяців. Їх виробить спільне підприємство німецького підприємства та Укроборонпрому ТОВ "Рейнметал - Українська оборонна промисловість".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.