Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
У Німеччині спробують створити механізм впливу на Росію
Німеччина планує переконати США скасувати санкції проти російського газогону "Північний потік-2". У Німеччині спробують створити механізм, що дозволяє самостійно перекрити газогін в разі тиску Росії на Україну.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Financial Times .
"Як тільки "Північний потік-2" буде завершений, в нас буде можливості зупинити подавання газу, коли ми вважатимемо це за необхідне. Таким чином ми можемо отримати зовсім іншу можливість впливати на Росію", - заявив депутат від Християнсько-демократичного союзу (ХДС ) Андреас Нік.
Крім того, в Берліні очікують, що США скасують санкції проти газогону з приходом на пост держсекретаря США Ентоні Блінкена.
При цьому видання відзначає, що з боку нової адміністрації Білого дому є бажання налагодити відносини з Німеччиною. Зокрема, США розглядають Німеччину як важливого союзника в питанні протистояння Китаю, переговорів з Іраном і зміни клімату.
Відзначимо, проти будівництва газогону виступають Сполучені Штати, Україна і ряд європейських країн. Газогін повинен з'єднати Німеччину і Росію через Балтійське море. Це дозволить Німеччині та іншим західноєвропейським країнам купувати газ дешевше. У той же час противники проекту вважають, що це посилить газову залежність Європи від Росії, для якої «Північний потік-2» має не тільки економічну, а й політичну підоснову.
Україна в майбутньому може втратити мільярди доларів, якщо газогін через Балтійське море почне функціонувати, оскільки відпаде необхідність експорту газу у великих обсягах через українську газотранспортну систему.
Також Інформатор писав, що Україна і Польща домовилися не допустити реалізації цього проекту .