Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У наступному році федеральний уряд ФРН виділить вдвічі менше коштів на утримання біженців ніж цьогоріч
Уряд Німеччини планує вдвічі скоротити фінансування, яке він виділяє регіонам на покриття витрат на прийом та інтеграцію біженців у 2024 році. Це станеться на тлі скорочення федерального бюджету та стрімкого зростання інфляції.
Рішення торкнеться більше 1 млн людей, які шукали притулку в ФРН після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Підтримка українських біженців вплинула на бюджети міст та муніципалітетів країни, місцева влада вимагала більше федеральних коштів на покриття витрат у 2024 році, пише Reuters з посиланням на джерела.
"У понеділок Берлін поінформував (регіони), що виділить максимум 1,7 мільярда євро на підтримку витрат біженців у 2024 році, порівняно з 3,75 мільярда євро цього року, повідомили два джерела в уряді. Представник міністерства фінансів заявив, що зустріч федерального уряду та урядів регіонів у понеділок з цих питань не дала результатів перед запланованою консультацією з канцлером у листопаді", - йдеться у публікації.
Уряд ФРН також скасує свій внесок у витрати на догляд та інтеграцію українських біженців. Про це журналісти такоож дізнались від джерел в німецькому кабміні.
У вересня Європейська комісія запропонувала продовжити тимчасовий захист для українських біженців до 3 березня 2025 року. Наразі він діє до 4 березня 2024 року. Це рішення ще має затвердити Рада ЄС.
Водночас з 2024 року для українців у Польщі анонсовані зміни. Місцева влада планує скоротити соціальну допомогу мільйонам українських біженців, яких вона приймає. Скорочення допомоги українським біженцям може передбачати скасування надання дозволів на роботу, безоплатного навчання в школі, медичного обслуговування та сімейних виплат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.