Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Постачання цієї бронетехніки може відбутися швидко
Німецький уряд розглядає можливість постачання Україні бойових машин піхоти Marder. Наша держава може отримати 40 одиниць цієї техніки. Про це пише німецьке видання Spiegel.
Постачання бронетехніки може відбутися швидко, адже виробник має ці старі моделі на складах, вони зараз перебувають на ремонті. Також для передачі України можуть використовувати моделі зі складів Бундесверу. Найближчими місяцями їм зможуть замінити новими або відремонтованими БМП від промисловості.
Видання зазначає, що Бундесвер міг би забезпечити необхідну підготовку українських екіпажів за аналогією до артилерії чи систем ППО, які вже були поставлені. Відповідні плани в армії вже є, але не вистачає політичного рішення. Проте у Берліні вважають, що навчання може бути активізовано будь-якої миті.
ЩО ВІДОМО ПРО ЦЮ ТЕХНІКУ
БМП Marder (в перекладі - "Куниця") була розроблена в 1966-1969 роках німецькою фірмою Rheinmetall AG на замовлення німецький збройних сил. Перший прототип зібрали наприкінці 1969 року, виробництво тривало до 1975 року. Усього збудували близько 2000 бойових машин.
На час прийняття на озброєння ця БМП за параметрами захищеності перевершувала всі відомі машини цього класу і мала високу швидкість руху по складній місцевості, що дозволяло їй діяти спільно з танками "Леопард" як частина ударної групи.
Marder вкритий бронею товщиною до 45 мм, бойова маса машини близько 35 т. Вона здатна рухатись зі швидкістю до 70 км/годину. БМП здатне перевозити 10 осіб, у тому числі 3 члени екіпажу, двоє з яких (командир та навідник) перебувають у башті, а механік-водій попереду корпусу зліва. Ця "Куниця" озброєна 20-мм гарматою Rh202 та кулеметом, протитанковим комплексом "Мілан" та оптичним прицілом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.