Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Німецький журналіст пише, що йому Зеленський здався більш задумливим, ніж під час їхньої попередньої зустрічі
Заступник головного редактора німецького видання Bild Пауль Ронцгаймер прокоментував своє інтерв'ю з президентом України Володимиром Зеленським, яке відбулося у середу, 7 червня. У минулому журналіст неодноразово спілкувався із Зеленським, але цього разу він справив на нього особливе враження. Пауль каже, що ніколи раніше не бачив нашого президента у такому стані.
Про це Пауль Ронцгаймер написав у своїй статті для Bild. За його словами, зустріч пройшла в Офісі президента. Сам Зеленський прийшов в супроводі військових на 15 хвилин швидше, ніж домовлялися, та одразу спитав, як справи.
"Зеленський здавався більш задумливим у порівнянні з попередньою зустріччю, коли він був натхненний успішним контрнаступом Збройних Сил України під Харковом", - зазначає журналіст.
Також Пауль Ронцгаймер відмітив розмову про підрив Каховської ГЕС. Інтерв'ю якраз відбулося наступного дня після руйнування дамби.
"Коли я запитую його, які він має докази того, що це росія направду стоїть за вибухом дамби, його голос змінюється. Він сердито сказав: "Які ми можемо мати докази? Коли ми приїдемо туди, ми зберемо докази. Які докази нам зараз наводити?". Річ у тому, що зараз Україна не має доступу до тієї території, бо вона контролюється росіянами", - каже німецький журналіст.
Ронцгаймер також пише, що, на його думку, мабуть, немає іншого президента, на якого зараз чинять більший тиск та покладають більші очікування, ніж на Зеленського. Президент України, на думку журналіста, в один момент здається виснаженим, а вже через мить знову стає бадьорим й навіть смішним.
"Зеленський каже мені, що іноді спить лише дві години на добу. Його часто будять серед ночі через такі новини, як підрив дамби", - зауважує Ронцгаймер.
Він додає, що з самого початку війни Зеленський перебуває на постійному бойовому чергуванні. А тому майже не має часу на спілкування з дружиною та двома дітьми - 10-річним сином та 18-літньою донькою.
"Наприкінці нашого 50-хвилинного інтерв’ю ми говоримо про смерть. "Я так само боюся смерті, як і всі інші". Але він про це не думає, бо несе велику відповідальність за свою країну... Потім президент прощається", - закінчив журналіст свою розповідь про враження від Зеленського.
Це - німецький журналіст, воєнний репортер і письменник. Заступник головного редактора німецького часопису Bild та ведучий телеканалу Bild TV. Пауль Ронцгаймер став воєнним кореспондентом у Києві у лютому 2022 під час російського вторгнення в Україну. У березні 2022 він взяв ексклюзивне інтерв'ю у президента України Володимира Зеленського.
Ронцгаймер веде прямі репортажі з України з регіонів, які знаходяться під російськими обстрілами або з фронту. 22 червня 2022 року він та його команда потрапили під обстріл у Лисичанську. Усі залишилися неушкодженими.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.