Нічна атака дронів: через падіння уламків виникли пожежі на Дніпропетровщині та Миколаївщині, є постраждалі

Читать на русском

У Миколаївській області є один поранений, пошкоджень зазнав газопровід

Читать на русском
згоріла будівля
Насліідки падіння уламків "шахеда" у Дніпровському районі. Фото: Дніпропетровська ОВА

У Миколаївській області є один поранений, пошкоджень зазнав газопровід

Внаслідок шестигодинної атаки дронів по Україні, яка сталася у ніч проти неділі, 11 лютого, виникли дві пожежі у Дніпропетровській та Миколаївській областях. ЇЇ спричинили падіння уламків ворожих "шахедів", які збила українська ППО. Відомо про двох поранених.  

Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім проінформував у Telegram, що внаслідок атаки дронів і влучань у Миколаєві відбулося займання на відкритій території інфраструктурного об'єкта. Вогонь оперативно загасили підрозділи ДСНС.

"Поранення дістала одна людина - стан середнього ступеня тяжкості. Наразі чоловіку надається вся необхідна медична допомога", - йдеться в повідомленні.

За його словами, уночі сили та засоби ППО на Миколаївщині знищили 18 "шахедів". Пошкоджень зазнали адміністративна будівля, житлові будинки, автомобілі, газопровід.

На Дніпропетровщині, за інформацією ОВА, два ворожі безпілотники збили у Дніпровському районі. Через падіння уламків виникла пожежа, яку також оперативно загасили. Поранення отримав 39-річний чоловік. Його стан задовільний, лікуватиметься вдома.

"Також Нікопольщина пережила три обстріли з важкої артилерії. Зброя агресора працювала по Мирівській і Марганецькій громадах. Пошкоджені два приватні будинки та газопровід. В районі без загиблих й постраждалих", - інформуэ Дніпропетровська ОВА. 

Нічна атака на Україну 11 лютого

У ніч проти неділі, 11 лютого, Сили оборони України відбили масовану атаку російських ударних безпілотників, які запустили з тимчасово окупованого Криму. Усього ворог скерував 15 груп БпЛА. Вона тривала шість годин, "шахеди"  подолали відстань приблизно у 950 кілометрів від точки старту.

Атака дронів тривала шість годин та охопила більшу частину регіонів країни, включно з Миколаївською, Одеською областями, Дніпром, Черкаською та Київською областями.

Як зробити так, щоб українці охоче йшли захищати нашу країну? Український політолог розглядає можливі дії та надає відповіді на це важливе питання. З мотивацією та бойовим духом громадян справа не така проста, як у 2022 році.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.