"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Основною альтернативою мобільного зв'язку є стаціонарні телефони
За відсутності мобільних мереж для здійснення екстрених дзвінків та зв'язку між абонентами є кілька альтернативних варіантів.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр МОЗ України.
Основною альтернативою мобільного зв'язку є засоби стаціонарного проводового зв'язку (стаціонарні телефони). Щоб викликати швидку допомогу, слід набирати номер 103. Якщо є доступ до інтернету, можна підтримувати зв'язок за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp, Telegram. У разі потреби з медиками можна зв'язатися за допомогою чат-боту.
Використання мобільних телефонів як засобів радіозв'язку за прикладом рації. Для цього на смартфон необхідно встановити спеціальні месенджери, наприклад, Voxer Walkie Talkie, Walkie Talkie, Two Way: Walkie Talkie. Слід зважити, що в цьому випадку ваше спілкування не буде приватним. Але це може бути перевагою: можливість бути на зв'язку з усіма учасниками діалогу. Частота вибирається абонентами довільно.
За відсутності зв'язку та доступу до інтернету рекомендується за можливості переміститися до будівель, обладнаних телефонами або радіозв'язком. Наприклад, органи місцевого самоврядування, відділення пошти, пожежно-рятувальні частини, поліцейські відділки.
Прості, але важливі поради, які стануть у нагоді:
Нагадаємо, українців просять не брати трубку з невідомих номерів. Крім того, громадян України просять не перевантажувати мобільні мережі.
Також Інформатор писав, що робити, якщо бойовики відібрали телефон та SIM-картку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.