“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Капітан, командир 1 батальйону полку "Азов" казав, що не хотів би, щоб його смерть була «святом сліз»
У середу, 22 лютого, стало відомо про те, що пішов з життя командир 1 батальйону полку "Азов", капітан Олег Мудрак. Він пережив бої на "Азовсталі", полон в Оленівці, а вдома серце зупинилося. Олегу Мудраку було 36 років.
Про те, що Олега не стало, повідомив його племінник Данило в Instagram.
"Мудрак Олег Васильович - майор, герой, стальний чоловік, мій дядько, мій брат, моя опора, моя гордість, мій маяк і приклад характеру! - написав Данило Мудрак. - Він горів цим життя, насолоджувався і запалював серця всіх людей навколо. Він зробив все можливе, щоб я став таким, який я є. Тому він ніколи не зникне з моєї голови та серця. Я хочу бути чоловіком гідним Олега, щоб він дивився на мене з Вальгалли і відчував тільки гордість за мене.
Він завжди казав, що не хотів, щоб його смерть була «святом сліз». Хотів, щоб разом зібралися його люди і посміхаючись згадували найкращі моменти пов‘язані з ним. Єдині слова, які мені спадають на думку, такі. Живи так, щоб страх смерті ніколи не бентежив твоє серце. Нікому не заважай вірити у те, у що вони вірять. Поважай інших, їхні погляди та вимагай такої самої поваги до себе. Люби життя, роби життя кращим, прикрашай все навколо себе, прагни жити довго, на благо свого народу. А коли прийде твоя година, помри і не будь як ті, чиї серця сповнені страху смерті. Так, що коли настає їхня година, вони плачуть і молять, щоб їм дали ще часу, щоб прожити життя по-іншому. Співай свою смерть і загинувши героєм, повернися додому!"
Катерина Прокопенко, подруга Героя, повідомила, що він помер через проблеми із серцем.
"Витримав Маріуполь, полон, Оленівку, а вже вдома не витримало серце", - написала вона.
Олег Мудрак воював за Маріуполь у 2014 році. Від початку повномасштабної війни росії проти України теж став на захист міста.
Потрапив у полон разом з іншими захисниками "Азовсталі". Його звільнили через шість місяців.
У серпні 2022 року журналіст і письменник Станіслав Асєєв опублікував фото, які розлетілись у соцмережах і вразили людей. На них видно, що Олег Мудрак виглядає вкрай виснаженим, він сильно схуд. Так виглядав він через 100 днів у російському полоні.
У соціальних мережах люди залишають пости зі словами вдячності Герою.
Як повідомляв Інформатор, після боїв за Маріуполь у російському полоні опинились понад 2,5 тисячі українських бійців із заводу "Азовсталь”. Вони перебувають там з 16 травня, а їхнім визволенням займається Головне управління розвідки МО. За майже 7 місяців додому повернулися навіть не половина азовців. За інформацією співзасновниці Асоціації родин захисників "Азовсталі" Галини Клемпоуз у російському полоні й досі перебуває близько 2 тис. захисників заводу “Азовсталь”, серед яких є як жінки, так і чоловіки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.