“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Депресія впливає на фізичний стан організму
Депресія - це хвороба. Це не настрій, не слабкість, не вид ліні, не відсутність мотивації і не вигадка.
Про це повідомили в Нацслужбі здоров'я України,- передає Інформатор .
Депресія відрізняється від змін настрою, відзначають в НСЗУ.
«Хандру можна придушити силою волі, бажанням або навіть за необхідності - вставати і йти на роботу, виводити собаку та ін. На депресію сила волі і будь-які зовнішні обставини не діють. Людина більше не здатна долати емоційні спади і втрачає контроль над ситуацією», - йдеться в повідомленні.
У відомстві підкреслюють, що депресія впливає на фізичний стан організму, настрій і психіку людини. Зникає мотивація щось робити, і мова йде не про цілі на рік і їх досягнення, а про побутові речі - такі, як встати з ліжка, почистити зуби і тп.
«Пропадає бажання спілкуватися з людьми, виходити на вулицю. Виникає почуття провини, безпорадності і самотності. Життя поступово втрачає сенс», - розповідають про симптоми депресії в НСЗУ.
Відзначається, що діагностувати депресію і її причини може тільки лікар. Як будь-яка хвороба, депресія може прогресувати, але вона виліковна. Метод обирає лікар: психотерапія, антидепресанти, когнітивно-поведінкова терапія.
Також Інформатор розповідав, чому українці хворіють на неінфекційні захворювання .