Не тільки Іран. У розвідці назвали країни, з якими рф веде переговори щодо зброї

Розвідка має документи про плани і наміри рф і щодо отримання боєприпасів, реактивних снарядів та іншого озброєння

Зброя
Кремль намагається домовитись з "друзями" про допомогу зброєю

Росія починає відчувати дефіцит боєприпасів та озброєння. Саме тому країна-агресорка шукає військових союзників. Москва намагається домовитися про військову допомогу з країнами Близького Сходу та Африки.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький. Наразі росія активно співпрацює з Іраном. 

"Росія почала відчувати дефіцит боєприпасів, ми достеменно знаємо, що активно вони працюють з Іраном. Так, дійсно ведуться перемовини з М'янмою, з країнами африканського континенту, Близького Сходу. Вони зараз направили свої делегації у Міністерство оборони, Служби зовнішньої розвідки та інші відомства рф, щоб як можна більше здобути для себе боєприпасів та іншого озброєння, яке необхідне для війни. Необхідно врахувати, що всі розуміють про ризик потрапляння під санкції міжнародної спільноти. Також багато держав дивляться, які можуть бути результати наступальних дій росії проти України", - зазначив Скібіцький.

Він наголосив, що найголовнішим військовим партнером росії залишається Іран, який поставляє країні-агресорці боєприпаси та безпілотники. Москва зацікавлена також у балістичних ракетах, проте Тегеран вичікує і поки не дає згоди.

Скібіцький пояснив, що Іран своєю чергою чекає від росії новітнього озброєння, технологій атомної енергетики та ракетних програм. Стосовно Сирії розвідник зазначив, що режим Башара Асада зараз залежний від росії, оскільки на території країни перебуває контингент рф з осені 2015 року.

"Що може дати Сирія на заміну? Було багато інформації, що це можуть бути сирійські найманці, у великій кількості. На сьогоднішній день підтвердження, а тим паче перебування тисяч сирійців на території тимчасово окупованих районів нашої держави ми не помічаємо", - додав Скібіцький.

За словами Скібіцького, росія також забирає у Сирії озброєння, яке раніше постачала. Йдеться про комплекси протиповітряної оборони С-300 та боєприпаси. Вони необхідні окупантам для ведення війни. Озброєння переправляють цивільними суднами на територію рф та України. 

Зброя з М’янми 

У нещодавньому інтерв'ю "Голосу Америки" керівник української військової розвідки Кирило Буданов розповів, що росія намагається придбати зброю для війни проти України у різних держав. Країна-терористка розглядає навіть країни Південно-Східної Азії, зокрема, М'янму. Він також зауважив, що наразі "майже єдиною країною", яка передає росії "більш-менш серйозні озброєння", є Іран. М'янма відкинула звинувачення на свою адресу.

Раніше ми писали, що рф намагається придбати в М’янми зброю для війни проти України. Крім того, сирійський диктатор Асад визнав окуповані території України російськими.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube