“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
За словами очільника ГУР, росія намагається купити зброю через треті країни
Росія намагається придбати зброю для війни проти України у різних держав. Країна-терористка розглядає навіть країни Південно-Східної Азії, зокрема, М'янму. Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" розповів керівник української військової розвідки Кирило Буданов.
"Є певні намагання купити (зброю - ред.) через треті країни - більш-менш масштабно ввезти озброєння. Зараз пробують з М'янмою. Що з цього вийде, побачимо з часом", - каже Буданов.
Очільник ГУР також зауважив, що наразі "майже єдиною країною", яка передає росії "більш-менш серйозні озброєння", є Іран. Видання зазначає, що хунта М'янми відкинула звинувачення на свою адресу.
"Росія - це країна, яка продає зброю світу. Таке звинувачення неможливе і нелогічне", - заявив речник хунти генерал-майор Зау Мін Тун.
Про це він сказав у телефонному коментарі "Голосу Америки". Посадовець відмовився від подальших коментарів на цю тему.
"Хунта М'янми та російський режим є ключовими союзниками, співучасниками жорстоких злочинів один одного. Хунта підтримує вторгнення росії в Україну та відкрито запропонувала М'янму як базу для доступу російського бізнесу на азійські ринки в обхід санкцій", - розповів "Голосу Америки" Яданар Маунг, речник правозахисної групи Justice for Myanmar (JFM)
Водночас JFM стверджує, що відстежує тісні взаємини між росією та хунтою М'янми від моменту держперевороту, що стався у лютому 2021 року. Так, у тогорічному звіті група визначила 19 російських компаній, на які слід накласти санкції за постачання зброї та обладнання армії М'янми.
Як пише видання, під час візиту лідера хунти М'янми старшого генерала Мін Аунга Хлайнга до рф в липні минулого року, росія та М'янма заявили, що поглиблюють співпрацю в галузі оборони.
М'янма - країна на південному сході Азії, що межує на заході з Бангладеш, на північному заході з Індією, на північному сході з Китаєм, на південному сході з Лаосом і Таїландом, а також на південному заході омивається водами Андаманського моря і Бенгальської затоки. М'янма є членом ООН з 1948 року, Всесвітнього банку, Міжнародного валютного фонду, Всесвітньої торгової організації, Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) та підтримує тісні економічні відносини з Китаєм.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.