У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Причини смерті наразі невідомі
У Франції на 88 році життя пішов з життя дизайнер та модельєр Пако Рабан. Чоловіка вважають революціонером у світі моди 1960-х років.
Новину повідомили на його офіційній сторінці у Facebook.
"Спадщина Рабана залишиться постійним джерелом натхнення. Ми вдячні йому за створення нашої авангардної спадщини та визначення майбутнього з безмежними можливостями", – йдеться в повідомленні.
Смерть Рабана підтвердила компанія-засновник бренду Paco Rabanne, представники якої наголосили, що він "відзначив покоління своїм радикальним баченням моди, і його спадщина житиме".
"Він був головною особистістю в моді, сміливий, революційний і з провокативним баченням, яке передавав через унікальну естетику. Він залишатиметься важливим джерелом натхнення для команд Puig, які постійно працюють разом, щоб виразити радикально сучасні коди містера Пако Рабана. Я висловлюю свої щирі співчуття його родині та тим, хто його знав", — сказав Марк Пуч, голова та головний виконавчий директор Puig — бренду, який контролює модний Дім Рабана та його парфумерний бізнес.
Франсіско Рабанеда-і-Куерво народився 1934 року в баскському регіоні Іспанії, неподалік міста Сан-Себастьян. Його мати працювала швачкою у дизайнера Крістобаля Баленсіаги, а батько був генералом в армії. В 5-річному віці сім'я переїхала до Франції. Там Рабан закінчив школу, вступив в університет образотворчих мистецтв у Парижі та отримав диплом архітектора. Свою кар'єру у світі моди Пако почав зі створення аксесуарів - прикрас, краваток та ґудзиків. Пізніше Рабан заснував власну дизайнерську лінію, підписав контракт з родиною Пуч та став всесвітньовідомим кутюр'є в індустрії моди та парфумерії.
"У мене завжди було враження, що я прискорювач часу", - писав Рабан у 2016 році.
Роботи Рабана часто вважають космічними. Наприклад, його шоу 1966 року миттєво принесло славу та популярність, коли він приголомшив публіку "12 сукнями, які не можна носити". Моделі вбрані в металік танцювали босоніж за межами подіуму. Окрім металіку, дизайнер використовував пластик, пір'я, шкіру, мереживо та сухі квіти. Його одяг носили багато зірок кіно, для яких він розробляв костюми на замовлення.
У 2006 році Пако Рабан приїздив у Київ. Він мав виставу чорно-білої графіки з 26 аркушів, яку розміщували в приміщенні галереї Фонду сприяння розвитку мистецтв. Про Україну того часу модельєр відгукнувся метафорично: "Україна нагадує мені зараз квітку, яка на очах розкриває свої пелюстки".