У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Криптовалюту створювали після світової економічної кризи 2008 року
Власник криптовалютної біржі KuCoin Джонні Лю розповів, для чого створювали Біткоїн. За його словами, це робили не для конфіденційності переказів та платежів.
Про це він заявив в інтерв’ю Cointelegraph. Він зазначив, що приватність є лише однією з багатьох опцій.
За словами Лю, ключовою перевагою першої цифрової монети є її роль як засобу обміну. Саме вона дозволяє власникам хеджувати ризики рецесії економіки.
Відомо, що криптовалюту Біткоїн створювали у 2008 році. Це почалося після світової економічної кризи, яку спровокував крах ринку субстандартного іпотечного кредитування США.
“Ці події призвели до народження Bitcoin”, – підкреслив Лю.
Біткоїн завдяки своїм унікальним особливостям може стати ідеальним активом для використання в системах зі штучним інтелектом. Таким припущенням поділився колишній генеральний директор біржі криптовалютних деривативів BitMEX Артур Хейс. Також він прогнозує ріст ВТС до 760 тисяч доларів в найближчі пару років.
Вартість біткоїна сягнула позначки вище 30 тисяч доларів. Лише за останній тиждень після цього майнери відправили рекордний обсяг монет на біржі – 128 мільйонів доларів. Попит на біткойн росте, однак аналітики побоюються негативних чинників.
Раніше в мережі писали, що кібершахраїв більше не цікавить біткоїн. Чи справді це так — дізнавайтеся в нашому матеріалі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.