“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Серед хакерів зараз популярні 3 криптовалюти, біткоїна в списку немає
Біткоїн перестав бути криптовалютою №1 для кіберзлочинців. Так, у 2022 році тільки 19% злочинних крипто-операцій припало на цю криптомонету. А ще сім років назад це число досягало 97%.
Про це йдеться у звіті TRM Labs про незаконні операції у крипто-екосистемі. Головний висновок, який зробили аналітики, - злочинці охололи до біткоїна. Також BTC більше не є кращою криптовалютою для фінансування терористів.
Біткоїн втратив популярність серед хакерів. Тепер у шахраїв більш популярні Ethereum (68% злочинів), Binance Smart Chain (19%) та Tron (13%).
Минулого року загальна сума, яку отримали криптошахраї, становила понад 9 млрд доларів. Більшість злочинців користувалися схемами Понці або фінансовими пірамідами. 2 млрд доларів викрали через атаки на кросчейн-мости.
Щоб приховати злочини, шахраї часто використовують перехід між мережами. Тобто переміщують кошти з одного блокчейну на інший - це дещо ускладнює відстеження руху коштів.
Головна криптовалюта світу може втратити третину чинного курсу. Біткоїн, який ще у квітні за тиждень зміг вирости на 20%, найближчими місяцями може обвалитися на цілих 33%. Як стверджує аналітик Bloomberg Майк Макглоун, не виключено, що скоро криптовалюта впаде до 20 тисяч доларів. Основна причина - загальна економічна криза. Однак є й інші проблеми, які можуть впливати на криптовалюту: можливий ведмежий ринок та репресії центробанків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.