Не чекаючи диплому: Умєров попросив студентів долучитися до військових розробок українських компаній

Читать на русском

Міністр оборони України пояснив, що студенти можуть стати корисними у роботі над потрібними для фронту зброєю та технічним обладнанням

Читать на русском
Рустем Умєров
Рустем Умєров зустрівся із студентами КПІ

Міністр оборони України пояснив, що студенти можуть стати корисними у роботі над потрібними для фронту зброєю та технічним обладнанням

У вівторок, 28 листопада, міністр оборони Рустем Умєров зустрівся зі студентами та викладачами Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Він пояснив тим, хто тут навчається, як вони можуть стати корисними для фронту вже тепер, не чекаючи закінчення ВНЗ. Студенти могли б долучитися до компаній оборонного комплексу та реалізувати свої здібності й допомогти наблизити перемогу над ворогом. 

Про цю зустріч розповіли на офіційному сайті президента України. Разом з міністром оборони зі студентами також говорив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та керівник Офісу президента Андрій Єрмак. 

"Інновацій, які забезпечать нам асиметричну перевагу, має бути більше. Розроблена в Україні зброя, яка завдасть поразки Росії, гарантуватиме безпеку всьому світу", - сказав Умєров. 

Очільник Міноборони наголосив, що інновації - це шлях України до перемоги у війні з Росією, яка має величезні технічні та людські ресурси.  Розвідувальні та ударні БПЛА, які знищують ворога, дуже потрібні. Інженери, дослідники, тестувальники сьогодні - на вагу золота. 

"Приходьте на роботу до конструкторських бюро, military-tech-стартапів, лабораторій українських заводів ВПК, щоб, застосовуючи свої знання, стати співтворцями української перемоги", - закликав міністр оборони. 

Умєров обіцяє потужний ВПК

Раніше Рустем Умєров заявляв, що уряд України працює над створенням потужного військово-промислового комплексу. До цієї справи залучатимуть міжнародних партнерів. 

Зараз Україна не має потужних можливостей власного ВПК, щоб самостійно протистояти Росії. Експерти вважають: в залежності від того, яка зі сторін правильно скористається часом, та й виграє цю війну. Потрібне збалансування сил, і якнайшвидше. Якщо Україна матиме власні підземні виробництва ракет з радіусом дії на сотні кілометрів, то це дійсно збалансує сили у цій війні. Сподіватися лише на допомогу партнерів - це програш. 

Як писав Інформатор, до кінця 2023 року  Укроборонпром  поставить кілька сотень дронів на фронт. Загальна потреба Збройних сил наразі становить близько 200 млрд грн на придбання одних лише безпілотників різного типу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.