Бойові шоломи, які планує закупити Міноборони, обійдуться в понад 47 мільйонів гривень - подробиці тендеру

Читать на русском

Переможця тендеру, який оголосили 23 листопада, поки не обрали

Читать на русском
Тендер Міноборони
Бойовій шоломи для ЗСУ

Переможця тендеру, який оголосили 23 листопада, поки не обрали

Міністерство оборони України планує закупити індивідуальне обмундирування. На це витратять до 47 495 000 гривень. Бойові шоломи (балістичні з високою обрізкою) у кількості 5 тисяч одиниць мають доставити до 26 грудня 2023 року в Київську область. 

Як свідчать дані сайту публічних закупівель Prozorro, Міністерство оборони України (відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового забезпечення управління проведення закупівель департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ) оголосило тендер на закупівлю бойових шоломів 23 листопада. Переможця поки що не обрали, тож учасники мають змогу подати свої пропозиції до 1 грудня. 

Бойові шоломи у кількості 5 тисяч штук, які мають поставити до Київської області, обійдуться у понад 47 мільйонів гривень. Договір передбачає післяплату в розмірі 100% за фактом надання послуг.

Варто додати, що схожий тендер одна з військових частин оголошувала ще у жовтні. Там хотіли закупити 2 тисяч одиниць товару за 20 540 000 гривень. Переможцем стало ТОВ "НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕМП-3000", яке запропонувало 19 989 200 гривень. 

Про балістичні шоломи

За даними компанії "Українська броня", військові шоломи, також відомі як каски, є одним із важливих елементів захисного спорядження для військовослужбовців. Їхня основна задача - захист від уламкових уражень. 

Міноборони вперше закупить активні навушники для ЗСУ

Міністерство оборони України планує закупити засоби індивідуального захисту для військових. Вперше ухвалено рішення про купівлю активних навушників. Загалом планують придбати 15 тисяч одиниць

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.