"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Якщо військовозобов'язаний не оплатить штраф протягом 15 днів з моменту його винесення, то справа передається до виконавчої служби, а штраф подвоюється і додаються виконавчі витрати
Українцям, які протягом 60 днів не оновили свої військово-облікові дані чи порушили військовий облік, почнуть приходити штрафи. На добровільну сплату адміністративного порушення передбачено лише 15 днів, а якщо цього зроблено не було - справа переходить до виконавчої служби на примусове стягнення. У такому разі штраф автоматично подвоюється з 17 500 грн до 35 000 грн. З врахуванням виконавчих витрат у 10% остаточна сума сягне цілих 37 500 тисяч.
Про те, що зі сплатою штрафу від ТЦК не варто затягувати, пояснила Тетяна Омелькіна, яка керує сектором аналітики та статистики управління забезпечення примусового виконання рішень у Кіровоградській області. Фахівець каже, що добровільний період сплати штрафу становить 15 днів. Після цього відбувається примусове стягнення оплати, якщо за цей час її не було зроблено. Примусове стягнення передбачає подвоєння суми штрафу, сплату виконавчого збору та судових витрат. У підсумку, штраф зростає з 17,5 тис. до понад 37,5 тисяч.
“Якщо ж так сталося, що 15 днів минули, і несплачений штраф передали до виконавчої служби для примусового виконання, то сума відповідно зростає до 34 тисяч. Якщо додати 10 відсотків виконавчого збору й інші витрати, то це виходить 37,5 тисяч гривень“, – розповіла Тетяна Омелькіна.
Виконавча служба відкриває виконавче провадження. Перше, що зробить виконавець, - почне шукати кошти на банківських рахунках ухилянта. Їх одразу арештують, а про арешт рахунку прийде сповіщення у "Дію". Якщо грошей знайдено не буде - виконавець накладе арешт на рухоме і нерухоме майно ухилянта. Після цього переоформити чи продати його не буде можливим до повного виконання виконавчого провадження.
Варто зазначити, що продавати нерухоме майно виконавча служба може лише у тому випадку, якщо ухилянт не має рухомого майна, тобто транспортних засобів. При цьому сума заборгованості має бути більшою за 20 мінімальних зарплат, що у 2024 році становить 160 тисяч гривень. Якщо така сума набігла - тоді під арешт потраплять помешкання ухилянтів.
Українці, які проігнорували оновлення військово-облікових даних, не отримають штрафи автоматично. Їх можуть виписати від трьох місяців до одного року з моменту виявлення або вчинення адміністративного правопорушення. Слід пам'ятати, що розмір штрафу за порушення військового обліку коливатиметься від 17500 до 25 000 грн.
При цьому на оскарження штрафу громадяни матимуть лише 10 днів від моменту винесення ТЦК адміністративної постанови. Тобто слід уважно стежити за часом появи документа. У момент розгляду справи про адміністративне правопорушення ТЦК не може виписати штраф повторно.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що після оновлення даних не буде штрафу за непройдену військово-лікарську комісію (ВЛК). Це різні процеси. Штраф за ВЛК передбачає спершу надходження спеціальної повістки, яку було проігноровано.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.